Melis Fırat 'Çakal' ile Çok İddialı

Türk Pop Müziğinin yeni ve renkli ismi MELİS FIRAT’ın ilk single çalışması ‘ÇAKAL’ DMC Müzik Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı

Türk Pop Müziğinin yeni ve renkli ismi MELİS FIRAT’ın ilk single çalışması ‘ÇAKAL’  DMC Müzik Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Ege Üniversitesi Devlet Klasik Türk Müziği mezunu genç şarkıcı MELİS FIRAT’ın çıkış şarkısı ’Çakal’ın söz ve müziği Beyza durmaz, Ali Cem Çehreli ve Canan Sezgin’e, şarkının düzenlemesi ise başarılı aranjör Turaç Berkay Özer’e ait. Hareketli ve güçlü yapısı ile dikkat çeken şarkının video klibi de oldukça hareketli ve kalabalık bir cast ekibi ile çekildi.

 40 kişilik bir ekibin görev aldığı video klip çekimleri, Kundura fabrikasın da ünlü klip yönetmeni Tamer Aydoğdu tarafından yaklaşık bir günde tamamlandı. Klipte ki sempatik tavırlarıyla dikkat çeken ve güzelliğiyle göz dolduran genç popçu MELİS FIRAT; ‘Şarkımız kısa sürede çok sevildi. Harika bir ekip ile çalışıyorum, biz gelen tepkilerden çok mutluyuz. Rakiplerimiz güçlü evet, ama bende dişli bir rakibim.’ diyerek yaptığı iş ile iddialı olduğunu belirtti.

31 Ağustos 2016 Çarşamba 20:49
Benzer Videolar