Merve Demirci - Aşk Tutulması

Yorumunun yanı sıra, şarkı yazarı kimliğiyle de dikkat çekecek olan Merve Demirci, duygusal çalışması “Aşk Tutulması” ile tüm müzik platformları ve radyolar aracılığıyla dinleyicilerle buluştu.

Ankara Devlet Konservatuarı Opera/Şan bölümünden dereceyle mezun olan, sonrasında da Serdar Ortaç ile yolları kesişen ve yıllardır sahnede kendisine geri vokalde eşlik eden Merve Demirci, “Aşk Tutulması” ile umutsuz aşıklara tercüman oluyor.

Sözü ve bestesi Merve Demirci’ye, düzenlemesi ise son dönemde adından sıkça söz ettiren ödüllü aranjör Olcay Demirci’ye ait olan “Aşk Tutulması” duygusal ve içten sözlerinin yanı sıra altyapısıyla da kalplere dokunuyor. Genç sanatçı “Aşk Tutulması”nı “Bazen, insan da ay gibi başkasının etrafında dönerken onun gölgesinde kalır;güneşten ışığını alamaz.Karanlıktır artık orası bilir, yine de dönmeye devam eder ışığa kavuşma umuduyla.Bu duygu durumudur zihnimdeki aşk tutulması.” cümleleriyle anlatıyor.

Kemal Başbuğ yönetmenliğinde kliplendirdiği çalışması “Aşk Tutulması”nda en doğal haliyle kamera karşısında geçen Merve Demirci’ye klipte milli sporcu Halim Baydur eşlik etti. Maltepe’de terkedilmiş bir fabrikada çekilen videonun çekimleri yaklaşık 15 saat sürdü.Merve Demirci, “Aşk Tutulması”nın fotoğrafları için ise Ece Oğultürk’ün objektifine poz verdi.

08 Nisan 2017 Cumartesi 00:54
Benzer Videolar