MFÖ şarkılarıyla Başakşehirlileri coşturacak

MFÖ şarkılarıyla Başakşehirlileri coşturacak

Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi (BKSM), Türk Pop Müziği’ne yön veren efsane gruplardan Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’u (MFÖ) ağırlayacak.

A+A-

Türk Pop Müziği’nin efsane gruplarından MFÖ, Başakşehirlilere unutulmaz bir akşam yaşatacak. Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi’nde (BKSM) sahne alacak olan efsane grup, 7’den 70’e herkesin bildiği şarkılarıyla Başakşehirlileri coşturacak.

Uluslararası konserlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi (BKSM), Türk Pop Müziği’ne yön veren efsane gruplardan Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’u (MFÖ) ağırlayacak.

MFÖ, 7’den 70’e herkesin bildiği ‘Asabiyim Ben’, ‘Yandım Yandım’, ‘Ali Desidero’, ‘Uykulu Gözler’ ve ‘Sakın Gelme’ gibi yüreklerde yer eden şarkılarıyla Başakşehirlileri coşturacak.

 

Açıldığı günden itibaren, birbirinden ünlü isimleri konuk eden BKSM, Mart ayında da Mustafa Ceceli ve Muazzez Ersoy ve Türk pop müziğinin sevilen sanatçısı Rafet El Roman’ı ağırlamıştı.

Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi, Nisan ayında tiyatro oyunlarıyla da sanatseverleri buluşturmaya devam edecek. Usta sanatçı Nejat Uygur’un uyarladığı, eşi Nejla Uygur ve oğulları Süheyl- Behzat Uygur’un da rol aldığı Marko Paşa Müzikali 15 Nisan’da sahnelenecek. 22 Nisan akşamı ise İmera, Karadeniz şarkılarıyla müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları oyunu olan “Fehim Paşa Konağı” da 29 Nisan’da tiyatroseverler ile buluşacak.

Önceki ve Sonraki Haberler