Mi Store mağazaları İzmirlileri teknolojiyle buluşturuyor

Mi Store mağazaları İzmirlileri teknolojiyle buluşturuyor

İzmir’de Xiaomi ürünlerinin satıldığı Mi Store’lar, İzmir Optimum ve İzmir Hilltown Karşıyaka AVM’de yer alıyor.

A+A-

İzmir’de bulunan Mi Store mağazaları, İzmir içi siparişlerde gün içinde teslim imkanı başlattı. İzmir’de Xiaomi ürünlerinin satıldığı Mi Store’lar, İzmir Optimum ve İzmir Hilltown Karşıyaka AVM’de yer alıyor.

Mi Store mağazalarına gitmeseniz bile tek telefonla ya da sosyal medya üzerinden sipariş verilebiliyor.  Saat 15:00’a kadar gelen siparişler İzmir içine aynı gün teslim edilebiliyor. Gelen siparişler,  Mi Store çalışanları tarafından tamamen hijyenik paketlerle adreslere ulaştırılıyor.

Mi Store İzmir Genel Koordinatörü Mehmet Ali Çakmak, “İzmir’de iki Avm’de hizmet vermekteyiz. Mavişehir’de Hilltown Avm’de ve Gaziemir Optimum Avm’de yer alan Mi Store mağazalarımızda en son model cep telefonlarımızın yanı sıra hayatı kolaylaştıran birçok teknolojik ürün yer alıyor. Mağazalarımızda Su tasarrufu özellikli akıllı musluktan, Wi-Fi sinyal yükselticiye, lastik şişiriciden, akıllı yürüme bandına, akıllı ütülerden hava temizleyicisine kadar inanılmaz ürünlerimizi görüp alabiliyorsunuz”dedi.

Mi Store mağazalarında Xiaomi’nin çok satan teknoloji harikası telefonları başta olmak üzere 110 ayrı çeşitte teknolojik ürün yer alıyor. Bu ürünler arasında akıllı kulaklıklar, akıllı robot süpürgeler, hava temizleyiciler, akıllı ampüller, elektrikli scooterlar, akıllı bantlar, projektörler, güvenlik kameraları, yürüyüş bantları, televizyonlar, bilgisayarlar, ultraviyole lambalar, ses sistemleri, kablolu ve kablosuz şarj aletleri yer alıyor.

Mi Store mağazalarındaki ürünlerle ilgili bilgi vermeye devam eden Çakmak, “Akıllı robot süpürgelerin en büyük özelliklerinden bir tanesi evde olmasanız da temizlik yapabiliyorsunuz. Sanal bariyerlerle sınırlar çizilebiliyor. Mesela hava temizleyicilerin pandemi döneminde satışları oldukça arttı. Evde ofiste her yerde kullanılabiliyor. Bu hava temizleyicileri rahatlıkla taşınabilen bir özelliğe sahip oldukları için çok tercih ediliyor. Başka bir ürünümüz olan akıllı ampul, Mi Home uygulamasıyla beraber çalışıyor. Oturduğunuz yerden açıp kapatabiliyorsunuz. Bu ampullerin tam 25 bin saat ömrü var. Evde olmasanız bile uzaktan açılıp kapanabilme özelliğine sahipler” dedi.

Yeni eve teslim kampanyası ile ilgili bilgi veren Çakmak, “Pandemi nedeniyle evden çıkamayanlar, ya da iş yerinden çıkamayan iş insanları sipariş verebiliyor. Saat 15:00’a kadar telefonla verilen siparişler aynı gün hijyenik bir şekilde adresinize Mi Store’un kendi elemanları ile teslim ediliyor. Kredi kartı ya da nakit olarak ödeme yapılabiliyor. Mi Store İzmir’in sosyal medya hesapları üzerinden iletişim bilgilerimize rahatlıkla ulaşabilirsiniz” şeklinde konuştu.