Milli Savunma Bakanlığı Teknisyen alacak

Milli Savunma Bakanlığı Teknisyen alacak

Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı Ankara İşletme Müdürlüğüne terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan 1 sürekli işçinin açıktan alınacağı bildirildi.

A+A-

Ankara İşletme Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda, Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı Ankara İşletme Müdürlüğüne terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan 1 sürekli işçinin açıktan alınacağı bildirildi.

Açıklamada, “Ankara İşletme Müdürlüğüne terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan 1 sürekli işçinin açıktan alınmasını teminen; Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çankaya Hizmet Merkezinden işgücü talebinde bulunulmuştur.

Sürekli işçi alımı için aranılan şartlar, Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çankaya Hizmet Merkezi tarafından, 16/07/2019 tarihinde www.iskur.gov.tr internet sayfasından yayımlanacaktır” denildi. (BSHA- Güncel)

Önceki ve Sonraki Haberler