Milliyet'in yeni dergisi Executive okuyucuyla buluşuyor

Milliyet'in yeni dergisi Executive okuyucuyla buluşuyor

Milliyet okurları ile ücretsiz buluşacak Milliyet Executive dergisi, ilk sayısıyla 5 Ocak 2022 tarihinden itibaren her ayın ilk çarşambası iş dünyasının merak edilenlerini, analizlerini ve trendlerini mercek altına alacak.

A+A-

Milliyet Gazetesi bu kez iş dünyasının, profesyonel yöneticilerin ve kariyer hedefi olan okurlarının karşısına yeni dergisi “Milliyet Executive” ile çıkıyor. Milliyet okurları ile ücretsiz buluşacak Milliyet Executive dergisi, ilk sayısıyla 5 Ocak 2022 tarihinden itibaren her ayın ilk çarşambası iş dünyasının merak edilenlerini, analizlerini ve trendlerini mercek altına alacak.

Milliyet Executive Dergisi; “CEO’nun masasında neler var, iş dünyasının yeni trendleri, inovasyon, girişimcilik, start-up ve yeni ekonomi’’ gibi sektörün geleceğini şekillendiren konu başlıklarını inceleyecek. Ayrıca dergide marka hikayeleri, sektör analizleri, liderlik, yönetim ve kişisel gelişim, kurumsal sosyal sorumluluk, psikoloji, strateji, oyun kurma, karar alma konuları yer alacak.   Sürdürülebilir yönetim gibi araştırma çalışmalarını ve küresel iş yaşamında öne çıkan gelişmeleri de okuyuculara aktarılacak.

Her yıl merakla beklenen, DataExpert İnsan Kaynakları’nın katkılarıyla BMI Business School tarafından yürütülen en etkin 50 fonksiyon lideri araştırmaları ile belirlenen En Etkin 50 (CFO, CHRO, CMO, CTO) listeleri de bundan sonra dinamik, yenilikçi ve vizyoner içeriğiyle iş dünyasına yeni bir soluk getirecek olan Milliyet Executive dergisinde yer alacak. 

5 Ocak 2022 Çarşamba günü Milliyet Gazetesi ile birlikte bayilerden ücretsiz olarak ulaşılabilecek Milliyet Executive dergisine, dijital platformlardan ve Dergilik uygulamasından da erişilebilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler