Mirabook Akıllı telefonunuzu Laptopa dönüştürecek

Mirabook Akıllı telefonunuzu Laptopa dönüştürecek

Mirabook, bir kablo yardımıyla akıllı telefonunuza bağlanarak telefonunuzu bir laptopa dönüştürüyor.

A+A-

Akıllı telefonları bilgisayara dönüştürme girişimleri, hızla devam ediyor. Kısa zaman önce ortaya çıkan Mirabook, bir kablo yardımıyla akıllı telefonunuza bağlanarak telefonunuzu bir laptopa dönüştürüyor.

Microsoft Continuum, HP Desk Dock ve Samsung Dex ile aynı mantıkla çalışan Mirabook, HP’nin Elite X3 modeli için geliştirdiği Lap Dock’la benzer bir çalışma mantığına sahip. Hem Android, hem de Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla çalışabilen Mirabook’un Superbook isimli uygun fiyatlı bir rakibide mevcut.

Mirabook'un Özellikleri Neler?

13.3 inç büyüklüğünde bir ekranla gelen Mirabook, 1080 x 1920 piksel çözünürlüğünde. 24 saatlik bir batarya ömrü vadeden Mirabook, dokunmatik ekran ve arkadan aydınlatmalı klavye gibi özelliklere de sahip. Şık bir tasarımla karşımıza çıkan Mirabook, 1 kg ağırlığında ve 15 mm kalınlığında.

Özellikle ofis uygulamalarını kullanmak ve mobil oyunları geniş ekranda oynamak için başarılı bir alternatif olan Mirabook, 6 özel işletim sistemine içerisinde barındırıyor. Samsung DeX, Oxi OS, Leena OS, Maru OS, Remix OS ve Microsoft Continuum işletim sistemine uygun akıllı telefonlarla çalışabilen Mirabook, bu özelliği sayesinde rakiplerinden ayrılıyor.