Moto Z Play Moto Actions özelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor

Moto Z Play Moto Actions özelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor

Motorola akıllı telefon dünyasında yeni bir kategoriye öncülük eden Moto Z serisi ile hayatınıza hareket katıyor.

A+A-

Motorola akıllı telefon dünyasında yeni bir kategoriye öncülük eden Moto Z serisi ile hayatınıza hareket katıyor. Moto Z serisinin “Moto Actions” özelliği ile telefonu hareketlerinizle kontrol edebilir, küçük hareketlerle hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Motorola’nın yeni Moto Z ailesi ve çığır açan özellikleri, teknoloji severlerin hayatını kolaylaştıran özellikler sunuyor. Insta-Share Projektör modu ile bir projeksiyon cihazına, JBL® SoundBoost modu ile müzik setine, batarya modu ile enerji deposuna veya Hasselblad True Zoom ile profesyonel bir fotoğraf makinesine dönüşebilen Moto Z ve ailenin diğer üyesi Moto Z Play şimdi de Moto Actions özelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Hareket ile kontrol edin

Moto Actions özelliği sayesinde hareketlere yanıt veren Moto Z ürünleri ile teknoloji severler akıllı telefonlarını tek bir hareketle kontrol edebiliyor. Bu sayede telefonunuzun arka kamerasını kolayca açmak için bileğinizi sağa sola çevirmeniz, el fenerini açmak isterseniz de telefonunuzu sadece aşağıya doğru iki kere sallamanız yeterli. Ayrıca anlık çağrılar ve bildirimlerden uzak kalmak istediğiniz zaman telefonunuzu ön yüzü aşağı bakacak şekilde masaya koyduğunuzda “Rahatsız etmeyin” modunu etkinleştirebilirsiniz. Tek bir hareket ve komutla size kolaylık sağlayan Moto Z serisi, teknoloji severlerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Önceki ve Sonraki Haberler