Mücevher Takıda Çadır fiyatı fırsatları

Mücevher Takıda Çadır fiyatı fırsatları

SOUVENIR Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri başladı. Mücevher takılara çadır kampanyası fiyatlarıyla ulaşmak isteyenlerin tercih edeceği Fırsat Günleri 31 Aralık akşamına kadar sürecek

A+A-

SOUVENIR Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri başladı. Mücevher takılara çadır kampanyası fiyatlarıyla ulaşmak isteyenlerin tercih edeceği Fırsat Günleri 31 Aralık akşamına kadar sürecek. Bayraklı Tepekule Kongre Merkezi’ndeki organizasyon katılımcısı kuyumcular yüzde 70’e varan indirimlerle ziyaretçileri mutlu etmeyi hedefliyor.

Bu fırsat yılda bir geliyor

Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer, mücevher sektöründe faaliyet gösteren seçkin firmalarla her yıl geleneksel hale getirdikleri SOUVENIR Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri’nin büyük ilgi gördüğünü söyledi. Gençer, “Yılda bir kez pek çok ürünü maliyetine ve hatta bazı ürünleri zararına fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyoruz. Katılımcılarımızın satışlarına olumlu yansırken sektörün gelişimine ve markalı ürünlerin satışının artmasına da katkı sağlıyoruz. Çadır fiyatlarıyla SOUVENIR Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri’ne ilginin yüksek olabileceğini tahmin edebiliyorduk. Her yılda bunu açık bir şekilde gözlemliyoruz”dedi.

Cezbeden fiyatlara Göz kamaştıran takılar

SOUVENIR Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri’nin ilk saatlerinden itibaren müşteri akını oldu. Katılımcı kuyumcular mağazalarında sattıkları fiyatın çok daha altında fiyatlarla satışlara başladılar. Yüzde 70’e varan indirimler ziyaretçileri mutlu etti. Stand vitrinlerinde göz kamaştıran her çeşit muhtelif ayarda Altın takı, Elmas, Pırlanta ürünler, Tek taş yüzükler, Setler, Kolyeler, Bilezikler, Küpeler, İncili ürünler, Yakut, Safir, Yeşim gibi değerli taşlı takılardaki büyük indirim vatandaşlara cazip alışverişin kapılarını araladı.

Hediyelik telaşına son

Aynı çatı altında bir hafta kadar önce açılan SOUVENIR Hediyelik Eşya Günleri tüm hızıyla devam ediyor. Stantlarda Ahşap aksesuarlar, Antika hediyelik eşyalar, Bijuteri, Çiçek, Deri ve tekstil aksesuarları, Elektronik eşyalar, Ev tekstili, Gıda, Gümüş aksesuarlar, Kırtasiye ürünleri, Kitap, Kozmetik, Kristal ürünleri, Ofis aksesuarları, Oyuncak, Saat, Seramik ürünleri, tekstil ürünleri, yılbaşı süs eşyaları ve zücaciye gibi hediyelikler görücüye çıktı. Birbirinden güzel hediyeliklerin tanıtımları ve farklı oranlardaki indirimlerle satışları sürüyor.

Önceki ve Sonraki Haberler