Mustafa Ceceli, Hülya Avşar'a çok özel açıklamalarda bulundu

Mustafa Ceceli, Hülya Avşar'a çok özel açıklamalarda bulundu

Bir Hülya Avşar Sohbetinin bu haftaki programının konuğu Mustafa Ceceli. Tüm merak edilen tüm soruları Avşar soracak Ceceli Yanıtlayacak.

A+A-

Hülya Avşar, her hafta ağırlayacağı konuklarına herkesin beklediği soruları değil, kimsenin sormaya cesaret edemeyeceği; en çok merak edilen soruları soruyor “Bir Hülya Avşar Sohbeti”nin bu haftaki programının konuğu ise Mustafa Ceceli.

Hülya Avşar, her hafta ağırlayacağı konuklarına herkesin beklediği soruları değil, kimsenin sormaya cesaret edemeyeceği; en çok merak edilen soruları soruyor.

“Bir Hülya Avşar Sohbeti”nin bu haftaki programının konuğu ise Mustafa Ceceli. Mustafa Ceceli hakkında merak edilenler… Ünlü müzisyen ve aranjör Mustafa Ceceli Hülya Avşar’a çok özel açıklamalarda bulundu

Kendisini neden Polyanna’nın erkek versiyonu ilan etti? Kendisine gelen oyunculuk teklifleri neler? Oyunculuğu düşünüyor mu?

Mustafa Ceceli, bir çok ünlünün albümünün satış rekoru kırmasını sağladığı şarkılarını astronomik fiyatlara mı veriyor? Mustafa Ceceli, Hülya Avşar’a sorduğu hangi soruyla ünlü oyuncuyu zor durumda bıraktı?

Mustafa Ceceli’nin “iyi ki geldim, kendimi aynada gibi hissettim” sözlerini söylemesine neden olan Bir Hülya Avşar Sohbeti’nin bu hafta yayınlanacak yeni bölümü kaçmaz.

Yayın Günü: 14 Nisan Cuma - Yayın Saati: 23.30

Mustafa Ceceli

Mustafa Ceceli

Mustafa Ceceli Resimleri

Hülya Avşar

Hülya Avşar

Hülya Avşar Foto Galerisi