Mutluluk Zamanı filmi vizyona giriyor

Mutluluk Zamanı filmi vizyona giriyor

Kiralık Aşk dizisi ile izleyenlerin gönlünde taht kuran, televizyonda yakaladıkları uyumu sinemada da sürdüren Elçin Sangu ve Barış Arduç’un başrollerini paylaştığı “Mutluluk Zamanı” filmi 10 Kasım’da vizyona girecek.

A+A-

Kiralık Aşk dizisi ile izleyenlerin gönlünde taht kuran, televizyonda yakaladıkları uyumu sinemada da sürdüren Elçin Sangu ve Barış Arduç’un başrollerini Cengiz Bozkurt ile paylaştığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı, senaryosunu ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer’in kaleme aldığı “Mutluluk Zamanı” filmi 10 Kasım’da vizyona girecek. Yılın beklenen romantik komedi filmi ‘Mutluluk Zamanı’nın başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç, İzmirli, Samsunlu, Kahramanmaraşlı ve Adanalı hayranlarıyla Optimum ve Piazza AVM’lerde buluşacak.

Sinemaseverlerin heyecanla beklediği, eleştirmenlerin yılın romantik komedisi olarak nitelendirdiği filmin Elçin Sangu ve Barış Arduç’un katılacağı ilk oyunculu gösterimi, 10 Kasım Cuma günü İzmir Optimum’da gerçekleşecek. Filmin başrol oyuncularının katılacağı özel gösterimler, 11 Kasım Cumartesi günü Kahramanmaraş Piazza ve Adana Optimum’da, 12 Kasım Pazar günü ise Samsun Piazza’da olacak.

Kültürel ve sanatsal etkinlikleriyle İzmirli, Samsunlu, Kahramanmaraşlı ve Adanalı ziyaretçilere hizmet veren Optimum ve Piazza AVM’ler, Cinemaximum ve Avşar Sinema salonlarında yapılacak özel film gösterimi öncesinde Elçin Sangu ve Barış Arduç’u sevenleri ile bir araya getirecek. Sinemaseverler, film öncesi ünlü isimler ile sohbet edip fotoğraf çekinme imkanı da bulacak.

İzmir Optimum özel gösterimi; 10 Kasım Cuma günü saat 19.00’da başlayacak. Ünlü isimler saat 18.30’da İzmir Optimum Cinemaximum salonlarında ziyaretçiler ile bir araya gelecek.

Kahramanmaraş Piazza özel gösterimi; 11 Kasım Cumartesi günü saat 13.30’da başlayacak. Ünlü isimler saat 13.00’da Kahramanmaraş Piazza Cinemaximum salonlarında ziyaretçiler ile bir araya gelecek.

Adana Optimum özel gösterimi; 11 Kasım Cumartesi günü saat 21.00’da başlayacak. Ünlü isimler saat 20.30’da Adana Optimum Avşar Sinema salonlarında ziyaretçiler ile bir araya gelecek.

Samsun Piazza özel gösterimi; 12 Kasım Pazar günü saat 13.30’da başlayacak. Ünlü isimler saat 13.00’da Cinemaximum salonlarında ziyaretçiler ile bir araya gelecek.

Filmin Konusu; Mutluluk Zamanı, kusursuz bir hayata sahip olan Mert (Barış Arduç) ve heykeltıraş Ada'nın (Elçin Sangu) sürpriz bir şekilde yollarının kesişmesini konu alıyor. Filmde Ada'nın ağabeyi Tarık'ı sevilen oyuncu Cengiz Bozkurt canlandırıyor. Kendisini hep kaybeden olarak gören Tarık'ın hayatı Mert'le tanıştığında beklemediği sürprizler yaşamasına neden olacak. Asıl sevginin, mükemmeliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı ‘Mutluluk Zamanı' filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi 'Mükemmel' hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor.

İlgili Haberler