Nazlı Çelik, Ayça Ayşin Turan ve Ahsen Eroğlu Altın Kelebekle ödüllendirildi

Nazlı Çelik, Ayça Ayşin Turan ve Ahsen Eroğlu Altın Kelebekle ödüllendirildi

Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, ‘Ada Masalı’ dizisinin başrol oyuncusu Ayça Ayşin Turan ve ‘Menajerimi Ara’ dizisinin başrol oyuncularından Ahsen Eroğlu ödüle layık görüldü.

A+A-

Bu yıl 47’ncisi düzenlenen 'Pantene Altın Kelebek Ödülleri' sahiplerini buldu. Düzenlenen görkemli gecede, Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, ‘Ada Masalı’ dizisinin başrol oyuncusu Ayça Ayşin Turan ve ‘Menajerimi Ara’ dizisinin başrol oyuncularından Ahsen Eroğlu ödüle layık görüldü.

Zorlu PSM’de düzenlenen ‘Pantene Altın Kelebek Ödülleri’’ sahiplerini buldu. Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödül aldığı gecenin sunuculuğunu Çağla Şıkel ve Cem Davran yaptı.

Adeta ünlüler geçidinin yaşandığı gecede Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik ‘En İyi Kadın Haber Sunucusu’ ödülüne layık görülürken Star’ın sevilen dizileri ‘Ada Masalı’ ve ‘Menajerimi Ara’nın başrol oyuncuları Ayça Ayşin Turan ile Ahsen Eroğlu’da ödül aldı. ‘Ada Masalı’ dizisinin güzel oyuncusu Ayça Ayşin Turan ‘En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncusu’ ödülüne layık görülürken ‘Menajerimi Ara’ dizisinin başarılı oyuncusu Ahsen Eroğlu ise ‘Yıldızı Parlayanlar’ ödülüne layık görüldü.

Önceki ve Sonraki Haberler