Need for Speed 2018'de oyunseverlerle buluşacak

Need for Speed 2018'de oyunseverlerle buluşacak

Need for Speed oyunun geliştiricisi EA games NFS’nin 2018 yılı ilk çeyreğinde piyasaya sürüleceğini belirti.

A+A-

Need for Speed’in gibi bir çok oyunun geliştiricisi olan EA firması satış rakamları ve finansal verilerinde açıklandığı basın açıklamasında dijital ortamda hız severlerin merakla beklediği yeni NFS’nin 2018 yılı ilk çeyreğinde piyasaya sürüleceğini belirti.

En Geç 2018 mart ayında piyasada olacak

Need for Speed yeni versiyonu oyun severler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Yeni NfS’nin en geç Mart 2018’de piyasaya çıkacağı bilgisi geldi.

Yarış severlerin tercihi NFS

Yarış severler tarafından her platformda tercih edilen oyunları başında gelen Need for Speed’in yeni versiyonu geliyor. EA tarafından yayınlanan basın bildiriminde Need for Speed’in yeni versiyonu çalışmalarının son hız devam ettiği ve en geç 2018’in ilk çeyreğinde raflardaki yerini alacak.

Çevrimiçi öğeler ön planda olacak

Yeni çıkacak versiyon hakkında da bilgiler veren EA yeni CEO'su Andrew Wilson geliştirdikleri yeni versiyonda çevrim için öğeler daha ön planda olacak. Oyunu oynayanların daha rekabetçi bir ortamda oyun oynamalarının sağlanmasının amaçlandığı ve bunun için çevrim içi öğeler başta olmak üzere oyun üzerinde en ince ayrıntına kadar titizlikle çalışıldığını belirtti.