Nükhet Hotar Efeler Diyarı Aydın da

Nükhet Hotar Efeler Diyarı Aydın da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar halk oylaması seçimi öncesinde çalışmalarına Efeler Diyarı Aydın’da devam etti.

A+A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar halk oylaması seçimi öncesinde çalışmalarına Efeler Diyarı Aydın’da devam etti. Hotar Aydın’daki ziyaretleri kapsamında emniyet güçleri ile bir araya gelerek “Gece gündüz ülkemizin güvenliği için çalışan emniyet güçlerimize başarılar dilerim.” dedi.

‘Kadınlar Soruyor’

Aydın’lı kadınlar ile ‘Kadınlar Soruyor’ programında bir araya gelerek önemli açıklamalarda bulunan Hotar “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız iyi anlaştığı için bugün huzurluyuz. Cumhurbaşkanı, Başbakan’a Anayasa kitapçığı fırlattığı için ekonomimizin küçüldüğü günleri tekrar yaşamak istemiyoruz” dedi.

Bir ve beraber olmanın önemine dikkat çeken Hotar, “Birlik, beraberlik ruhumuz ve vatan sevgimiz ile Çanakkale Zaferini kazanan bu milletin torunları doğru ile yanlışı her zaman ayırt etmiştir. Hep beraber ülkemizi yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

Program sonrası çocuklarla bir araya gelen Hotar, “Geleceğin teminatı çocuklarımıza en güzel geleceği hazırlamak için ‘Evet’ diyeceğiz” dedi. Çocuklarla buluşma sonrasında Engelli vatandaşlarla bir araya gelen Hotar, “Engelleri aşıp güzel bir gelecek için 16 Nisan’da kararımız ‘Evet’ olacak” açıklamalarında bulundu.

Referandum çalışmalarına aralıksız devam ettiren Hotar, Siyaset Akademisi Eğitim Programı katılımcıları ile yapılan sınav sonrası buluşmada açıklamalarda bulundu. Hotar: “Çok güçlü bir ‘Evet’ ile Avrupa’ya ve tüm ülke düşmanlarına cevabımızı vereceğiz, isimsiz broşür ve mektuplarla halkımızı kandırmaya çalışanlara Efeler Diyarı Aydın itibar etmeyecektir” dedi.

Aydın’da Sivil Toplum Kuruluşları ile buluşmasında Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini madde madde anlatarak, “Ülkemizin hiçbir metrekaresini diğerinden ayırmadan çalışıyoruz” açıklamasında bulunan Hotar, gençlere olan güvenini dile getirerek “İletişimde ve teknolojide çok ilerde olan gençlerimize güveniyoruz” dedi. Ana Muhalefete yönelik açıklamalarda da bulunan Hotar “Afişlerinde çocuk resmi kullanıp gençlerimize güveniyoruz diyen Ana Muhalefet, gençlerin Meclis’e girmesine neden bu kadar karşı?” sorusunu yöneltti.

Gerçekleştirdiği resmi programlar dışında kapı kapı ev ziyaretlerinde bulunan Hotar; “Daha müreffeh bir Türkiye için, çocuklarımızın aydınlık geleceği için 16 Nisan’da vesayeti halkımızın da desteğiyle tamamen kaldıracağız. Bu Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile halkın iradesinin yönetime tam anlamıyla yansıması olacak.” dedi.