O Hayat Benim Final Yapıyor

O Hayat Benim Final Yapıyor

Başrollerini Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Sinan Albayrak, Ceren Moray ve Oya Başar’ın paylaştığı “O Hayat Benim” dizisinin final bölümü, 2 Mayıs Salı günü FOX’ta.

A+A-

Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Sinan Albayrak, Ceren Moray ve Oya Başar’ın paylaştığı “O Hayat Benim” dizisinin final bölümü, 2 Mayıs Salı günü FOX’ta yayınlanacak.

FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Efsun ve Arda, Zeynep’in kumpasından kurtulup yeniden evlenmek için hazırlıklar içindedir. Ateş ve Bahar da, Bahar’ın iyiden iyiye iyileşmesi ve yeni doğacak bebeklerinin heyecanını yaşamaktadır. İki çift bu nedenle güzel bir gün geçirmek için bir sayfiye mekanına gider, burada eğlenceli anlar yaşarlar. Tüm bunlar olurken, Asım’ı ve Figen’i türlü tehditler sonucu kendi safına çeken Kenan, Asım’dan öyle bir şey ister ki, bu mutlu tablo bir anda kabusa dönüşür. Asım’la, oğlu Arda’yı sonsuza kadar düşman etmeyi aklına koyan Kenan, Asım’dan bir cinayet işlemesini ister. Asım, kızının canıyla, bir cinayet işleyip Arda’nın düşmanı olmak arasında kalacaktır. Öte yanda Zeynep, hem yaralı hem de hayal kırıklığı içinde yapacağı yeni hamleyi düşünürken, Efsun Sultan’a beklenmedik bir haber verir! Sultan’la arasındaki buzları eritmeyi amaçlayan Efsun bunda başarılı olabilecek midir? Zeynep, Arda ve Efsun’un düğününe engel olmak için bu kez hastalıklı bir plan yapar, bu da büyük acılara sebep olacaktır!

MİLYONLAR “O HAYAT BENİM” İZLİYOR

Seyircisine veda etmeye hazırlanan dizi “O Hayat Benim”, Türkiye’de dört sezon boyunca büyük başarılara imza attı.

FOX’un dizisi, en son Kolombiya ile ABD’nin de aralarında bulunduğu 36 ülkeye satıldı ve yurt dışında ilgiyle izlenmeye devam ediyor.

OHayatBenim FİNAL BÖLÜMÜYLE 2 MAYISSALI GÜNÜ SAAT 20.00’DE FOX’TA