Organize İşler filminin devamı geliyor

Organize İşler filminin devamı geliyor

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı ve 2005 yılında vizyona giren filmin devamının çekileceği açıklaması yapıldı.

A+A-

2005 yılında gösterime giren Organize İşler filminin devamı geliyor. Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı ve 2005 yılında vizyona giren filmin devamının çekileceği açıklaması yapıldı. Vizyona girdiği zamanda geniş izleyici kitlesine ulaşan filmin devam filminin de önceki gibi rağbet görmesi bekleniyor.

2005 yılında vizyona giren Organize İşler 2 milyon 619 gişe yapmıştır. O zamanın büyük gişe yapan filmleri arasında giren film geniş kitleler tarafından seyredilmişti.

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı BKM sahnesi oyuncularının rol aldığı filmin devam filminde de büyük çoğunluğun önceki oyunculardan oluşması bekleniyor.

Devam filminin müjdesini veren Yılmaz Erdoğan devam filmi çekmenin planlarından biri olduğunu belirtti. Yılmaz Erdoğan tarafından filmin çalışmalarına başlanıp başlanmadığı hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Senaryo yazarlığını Yılmaz Erdoğan'ının yaptığı Organize İşler oyuncularıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Organize İşler filmi oyucuları Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Tolga Çevik, Ersin Korkut, Cem Yılmaz, Erdal Tosun, Altan Erkekli, Özgü Namal, Ebru Akel ve Berrak Tüzünataç gibi oyuncular yer aldı.

Yılmaz Erdoğan'ın yakın zamanda filmin çalışmaları hakkında açıklama yapacağı tahmin ediliyor.