Oyuncu Jonah Hill, hayranlarından bedeni ile yorumda bulunmamalarını rica etti

Oyuncu Jonah Hill, hayranlarından bedeni ile yorumda bulunmamalarını rica etti

Hill, Instagram hesabında paylaştığı mesajında, İyi niyetli olduğunuzu biliyorum ama bedenim hakkında yorum yapmamanızı rica ediyorum. İyi ya da kötü yorumların yardımcı olmadığını ve iyi hissettirmediğini kibarca size bildirmek istiyorum dedi.

A+A-

Jonah Hill, bedeniyle ilgili yorum yapılmasını istemiyor

Oyuncu Jonah Hill, hayranlarından bedeni ile yorumda bulunmamalarını rica etti.

37 yaşındaki Hill, Instagram hesabında paylaştığı mesajında, "İyi niyetli olduğunuzu biliyorum ama bedenim hakkında yorum yapmamanızı rica ediyorum. İyi ya da kötü yorumların yardımcı olmadığını ve iyi hissettirmediğini kibarca size bildirmek istiyorum. Tüm saygımla,” ifadesini yer verdi.

Hill’in 3.1 milyon takipçisine yönelik paylaştığı mesaj sonrası, ünlü oyuncuya destek mesajları yağdı.
Oscar aday Hill, daha önce bir gazetenin, Malibu’da sörf yaptıktan sonra üstünü değiştirirken yayınladığı fotoğraflarına ilişkin olarak, “Ailem ve arkadaşlarımın önünde bile 30'lu yaşlarımın ortasına kadar üstümü çıkardığımı hatırlamıyorum. Bu yüzden, medyanın beni takip edip sörf yaparken fotoğraflarımı basması artık beni rahatsız etmiyor. 37 yaşındayım ve sonunda kendimi seviyorum ve bedenimi olduğu gibi kabul ediyorum,” ifadesini kullanmıştı.
Hill, son olarak Ağustos ayında sosyal medyada paylaştığı fotoğrafında, beden pozitifliği kavramına gönderme yapan “ “Beden Sevgisi” yazılı yeni dövmesini tanıtmıştı.

Jonah Hill’in filmleri arasında "The Wolf of Wall Street", “Money Ball”, "21 Jump Street" ve "Superbad" yer alıyor.