Özge Özberk Açık Aile oyunu ile güldürüyor

Özge Özberk Açık Aile oyunu ile güldürüyor

Yönetmenliğini Dersu Yavuz Altun’un yaptığı, Özge Özberk ve Kubilay Penbeklioğlu’nun oynadığı Açık Aile oyunu, 24 Mart Pazar akşamı Trump Alışveriş Merkezi’nin gösteri merkezinde izleyiciyle buluştu

A+A-

Yönetmenliğini Dersu Yavuz Altun’un yaptığı, Özge Özberk ve Kubilay Penbeklioğlu’nun oynadığı Açık Aileoyunu, 24 Mart Pazar akşamı Trump Alışveriş Merkezi’nin gösteri merkezinde izleyiciyle buluştu.

Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde perdelerini ilk kez açan Açık Ailetiyatro oyununda, kendisine sürekli yeni sevgililer bulan kocanın eşini canlandıran Özge Özberk,” Kubilay ile daha önce dizide oynadık. Sürekli tiyatro yapmam gerektiğini söylüyordu. Ben de çok istiyordum ve aynı sahnede buluştuk. Uyumlu bir ikili olduk. Komedi oynamayı çok istiyordum bu kadar eğlenceli bir oyunda oynamaktan çok mutluyum”dedi.

Nobel Edebiyat ödüllü oyuncu-yazar Dario Fo ve Franca Rame’nin oyunu, kadın-erkek ilişkilerini masaya yatırıyor. Kadın-erkek arasındaki eşitsizliğin kaynaklarını acımasız bir mizah diliyle sahnede didik didik ediyor.