Panasonic Toughbook CF-XZ6 iş dünyasına yön veriyor

Panasonic Toughbook CF-XZ6 iş dünyasına yön veriyor

Hafif, işe dayanıklı, 2'si 1 arada ayrılabilen dizüstü bilgisayar, 12 inç ekranıyla tarzını korurken tüm iş sektörlerine de uygun ekipmanı sağlıyor.

A+A-

Panasonic'in işe dayanıklı en son Toughbook 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarı, aynı anda hem iş dünyasının hem de stil avcılarının beğenisini kazanıyor. 12 inç ekranıyla Panasonic Toughbook CF-XZ6, dünyanın en hafif, 2'si 1 arada ayrılabilen, işe dayanıklı bilgisayarlarından biri. Şık ve hafif tasarımıyla bu ayrılabilen cihaz, her mobil çalışanın favorisi olmaya aday. Dayanıklı tasarımı, 20 saatlik pil ömrü, yeni nesil güçlü Intel işlemcisi ve çeşitli giriş ve çıkış birimleriyle CF-XZ6, üst düzey çalışanların ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap veriyor.
 
Panasonic Toughbook CF-XZ6 dizüstü bilgisayar, hareket halindeki programlama gücüyle tüm beyaz yaka çalışanlar için ideal. Dizüstü bilgisayarın işlevselliğiyle cihaz, esnekliği ve tablet hafifliğini  bir araya getirerek iş hayatının zorlu koşullarına rahatça uyum sağlıyor. Cihaz, her sektörden satış yetkilileri, sağlık profesyoneli, pazar araştırma şirketleri, kamu kurumları ve benzeri kullanıcı profiline uygun tasarıma sahip.
 
Panasonic Kurumsal Mobil Çözümler Pazarlama Genel Müdürü Jan Kaempfer cihazla ilgili, “Tüm üst düzey çalışanlar, bu dizüstü iş bilgisayarını müşterilerinin yanında kullanmaktan gurur duyacak” dedi ve ekledi: “Bu cihaz, piyasadaki en iyi görünüşe sahip iş bilgisayarlarından biri. Güçlü kurumsal yetenekleri ve dayanıklılığının yanı sıra Toughbook CF-XZ6, oldukça şık ve ince dizaynı bir araya getirerek Panasonic Toughbook serisinin tüm mükemmel üretim özelliklerini tek cihazda topluyor.”
 
Dokunmatik ekran netliği
Panasonic Toughbook 2'si 1 arada ayrılabilen cihaz serisinin dördüncü ve son ürünü olan bu bilgisayar,10 parmak dokunmatik ve 12 inç Quad High Definition ekranıyla (2160x1440 piksel) birlikte 3:2 en-boy oranında mükemmel netliği sunuyor.
 
Hafif ve dayanıklı
640 gram ağırlıktaki süper hafif tablet, klavyesiyle birlikte yalnızca 1,18 kg ağırlığa ulaşıyor.
Yine Panasonic'in geleneksel düşük arıza oranı ve 76 cm'e kadar düşmelere karşı sağlamlığı cihazı işe dayanıklı hale getiriyor.
 
 Uzun ömürlü
4 hücreli bataryası ile tablet, 6,5 saate kadar tek başına çalışabiliyor. Klavye alanı, dizüstü bilgisayar modunda iken kullanıcı tarafından cihaz çalışırken değiştirilebilir 14 saate kadar uzun ömürlü 4 hücreli ek bir bataryaya sahip. Cihaz ayrıca 8GB RAM ve 256GB depolama hafızasına sahip.
 
İşe dayanıklı
Windows 10 Professional işletim sistemi ile ve en yeni nesil Intel Core i5-7300U vPro işlemci ile güçlendirilen Toughbook CF-XZ6 dizüstü bilgisayar, LAN, HDMI, USB 3.1 (Gen 1) Tip C ve USB 3.0'dan oluşan tüm giriş ve çıkış birimlerine sahip. Ayrıca cihaz, 4G LTE seçeneği ile donatılmış Bluetooth v4.1 ve WLAN Intel® Çift Bantlı Kablosuz-AC 8265'i de bulundurmaktadır. Full HD Windows Hello destekli web kamerası ve 8MP arka kamera ise cihazda standart olarak bulunmaktadır.
Aksesuar seçenekleri arasında aktif kalem, klavye alanına özel 4 hücreli batarya, yansıma önleyici film ve ekrana özel gizlilik filtresi yer almaktadır.

Ürüne erişim
Panasonic Toughbook CF-XZ6 standart 3 yıllık garanti ile birlikte Temmuz 2017'de satışa sunulacaktır.