Passengers

Başrollerinde Jennifer Lawrence ve Chris Pratt‘in yer aldığı Passengers filmin için ilk tanıtım uzun bir bekleyişin ardından gün yüzüne çıktı.

Hollywood’un en ilgi gören isimlerinin rol aldığı Passengers‘ı The Imitation Game ile tanınan Morten Tyldum yönetiyor. Senaryosunu Jon Spaihts’ın kaleme aldığı yapımda ana kahramanları Jennifer Lawrence ile Chris Pratt canlandırıyor. Onlara Michael Sheen, Laurence Fishburne, Jamie Soricelli, Kimberly Battista, Shelby Taylor Mullins ve Marie Burke gibi isimler eşlik ediyor.

Konusu ve oyuncu kadrosu sebebiyle büyük merak uyandıran yapım başka bir gezegende kolonileşmek, gelecekte uyanmak ve farklı bir yüzyılda yaşamak üzere uyutulan yolcularla dolu bir uzay gemisinde geçiyor. Bu gemideki iki yolcu sebebini bilmedikleri bir şekilde erken uyanıyor. Aurora ve Jim bir yandan romantik bir yakınlaşma içine giriyor, bir yandan da gemide ters giden bir şeyler olduğunu fark ediyor. Passengers’ın Türkiye’de Uzay Yolcuları ismiyle 13 Ocak 2017‘de gösterime girmesi bekleniyor.

22 Eylül 2016 Perşembe 19:56
Benzer Videolar