Philips interaktif ekranını piyasaya çıkarıyor

Philips interaktif ekranını piyasaya çıkarıyor

Philips, SmoothTouch’a (23.8” / 60.5 cm. diag.) sahip, 24 inçlik Philips 242B9T LCD monitörünün piyasaya çıktığını duyurdu.

A+A-

Zengin özelliklere sahip 16:9 dokunmatik bu monitör, kullanıcılara görsel bir Full HD şöleni sunuyor ve aralarında IP54 toz ve su koruması, ayrıca akıcı, sezgisel dokunmatik yanıt için yansıtmalı kapasitif 10 noktalı dokunmanın da bulunduğu sağlam teknolojiler ile donatıldı. Uğraştırmayan bağlantılar, gözleri koruyan teknolojiler ve esnek, net bir ayak, bu monitörü perakende, satış noktası (Point of Sale- POS), bilgi noktası (Point of Information- POI), otel, mağaza, restoran ve eğitim gibi çeşitli sektörlerde çalışan profesyoneller için ideal tercih haline getiriyor. Philips 242B9T 339 USD üzerinden piyasada bulunabilecek.

Her yerde esneklik
Philips 242B9T Dokunmatik Monitör, her kullanım senaryosunda doğal, sezgisel bir etkileşim sağlaması için tasarlanmış muhteşem bir interaktif SmoothTouch ekrana sahip. 10 noktalı yansıtmalı kapasitif dokunmatik teknoloji, ekran üzerinde aynı anda 10 parmak kullanmaya izin veriyor, bu da uygun yazılımlarla yepyeni olanaklara imkan sağlıyor. Dokunmatik kalem (Stylus) ise daha fazla doğruluk gerektiğinde ek bir avantaj sağlıyor. Dokunma temelli uygulamalardan işbirliğine dayalı profesyonel projelere ve heyecan verici uygulamalı yürütülebilirliğe kadar bu monitör, keyfi ve üretkenliği zahmetsiz bir şekilde birleştiriyor. Ayrıca Philips 242B9T, günümüzün daha önce hiç olmadığı kadar esnek kullanıcılarının yansıma önleyici bir ekran kaplaması, esnek ve eklemli Z biçimli bir SmartStand ayak ve suya ve toza karşı gelişmiş IP54 koruması sayesinde, monitörü her yerde sağlam kılarken bir yandan da kullanıcıların her zaman optimal görüntüleme konforunun keyfini çıkarabilmelerini sağlıyor.

Gözler için tam bir şölen 
Full HD 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip, Philips 242B9T modeli, günümüz kullanıcılarının istediği ve beklediği tüm ayrıntıları, rengi ve parlaklığı sunuyor. Her görüntüleme deneyiminin kalitesini daha da iyileştiren SmartContrast teknolojisi, zengin koyu renkler ve ışıklı açık renkler verebilmek için renkleri ve arka aydınlatmanın yoğunluğunu otomatik olarak ayarlıyor ve birinci sınıf görüntüleri ve videoları garantiliyor. Üstelik kullanıcıların 24 inçlik ekranın tadını tam anlamıyla çıkarabilmelerini sağlamak için, Philips 242B9T Flicker-Free teknolojisi, LowBlue Modu, EasyRead Modu ve daha fazlası gibi bir dizi özellik ile de donatıldı.

Kullanımı ve sevmesi kolay 
Philips 242B9T modelinin her özelliği, tutarlı bir biçimde hoş bir kullanıcı deneyimi sunması için tasarlandı. Konu bağlantı olduğunda ise, bu monitör kullanıcıların işini ve boş zaman etkinliklerini daha da kolaylaştıran geniş özellik yelpazesi sayesinde üst düzey rahatlık sağlıyor. Bunlar arasında HDMI 1.4, DVI-D, VGA ve DisplayPort 1.2’nin yanı sıra, iki adet de üretkenlik artırıcı, hızlı şarjlı USB 3.1 portu da bulunuyor.

Philips’in bu esnek, güçlü, kullanıcı dostu 242B9T dokunmatik monitörü 339 USD tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden piyasada bulunabilecek.