Philips TV yeni koleksiyonunu rengarenk bir etkinlikle tanıttı

Philips TV yeni koleksiyonunu rengarenk bir etkinlikle tanıttı

Eşsiz bir renk odağıyla en görkemli Ambilight deneyimini sunan Philips TV, 2017 koleksiyonunu tanıttı.

A+A-

Eşsiz bir renk odağıyla en görkemli Ambilight deneyimini sunan Philips TV, 2017 koleksiyonunu  gözler önüne serdi. Renklerin kişiler üzerindeki etkilerininin esas alınarak hazırlandığı koleksiyon tanıtımında Philips TV Baş Tasarımcısı Rod White, “İnsan beyni 10 milyon rengi ayırt edebiliyor.

Tüm renklerin beynimiz ve dolayısıyla ruh halimiz üzerinde farklı bir etkisi var. Örneğin kırmızı enerji seviyemizi yükseltirken, mor durgunlaştırır, sarı ise canlandırır. Televizyon ekranlarında gördüğünüz tüm bu renkler Ambilight teknolojisiyle geliştirildi. Bunun da izleyiciler üzerinde çok daha heyecanlı ve sürükleyici bir deneyim olacağına yürekten inanıyoruz” dedi.

Basın mensuplarının yanı sıra; Irmak Ünal, Arzu Kaprol, Oben Budak, Kerem Sedef, Yiğit Dikmen, Uğur Kurul ve dijital dünyaya yön veren kişilerin de katıldığı etkinlikte Philips TV'nin Ambilight deneyimini sunan yeni koleksiyonuyla keyifli anlar yaşandı.

TP Vision Nedir?

TP Vision, Philips TV’nin seçkin marka lisans sahibidir, görsel ve dijital eğlence dünyasında önemli bir TV üreticisidir. TP Vision, Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Brezilya, Arjantin, Uruguay, Paraguay ve Asya Pasifik’teki bazı ülkelerde Philips markalı TV'leri geliştirmeye, üretmeye ve pazarlamaya odaklanmıştır. Tasarımdaki uzmanlığımızı ve yenilikçi Philips TV mirasını, TPV teknolojisinin operasyonel kusursuzluğu, esnekliği ve hızıyla birleştirerek bunu gerçekleştiriyoruz. Bir araya gelen bu güçlü yönlerle pazara yüksek kaliteli TV'ler sunuyoruz: sofistike stiliyle akıllı ve kolay kullanım, yeni malzemeler ve ince tasarım. Tüketiciler için üstün TV deneyimi sunan ürünler yaratmayı hedefliyoruz.

Philips TV'lerle birlikte TP Vision, eğlence sektöründe küresel ölçekte lider konumdadır. TP Vision, yukarıda belirtilen ülkelerde Philips TV'nin seçkin marka lisans sahibidir. TV şirketi, , dünyanın lider monitör ve LCD TV üreticisi, Çin’de Philips marka TV’ler satan ve pazarlayan TPV’ye yüzde 100 aittir. TPV Grubu yıllar içindeki büyümesini ölçek ekonomisini ve AR-GE, üretim, lojistik verimlilik ve kalitesindeki temel yeterliliklerini güçlendirerek sürdürmektedir. TP Vision, dünya çapında çeşitli ülkelerde yaklaşık 2000 kişiye istihdam sağlamaktadır.