Pink'in merakla beklenen 7nci albümü yayımlandı

Pink'in merakla beklenen 7nci albümü yayımlandı

Dünyaca ünlü pop yıldızı P!nk’in hayranları tarafından merakla beklenen 7. stüdyo albümü “Beautiful Trauma” CD ve LP versiyonlarıyla yayımlandı!

A+A-

Toplam 13 şarkıdan oluşan “Beautiful Trauma” albümü için Steve Mac, Johnny McDaid, Max Martin, Shellback, Jack Antonoff, Julia Michaels ve Greg Kurstin gibi önemli isimlerle çalışan P!nk, ayrıca albümde yer alan “Revenge” şarkısı için ünlü yıldız Eminem ile bir araya geldi. Sanatçının albümden single olarak yayınlanan ilk şarkısı “What About Us” 26 ülkenin iTunes listesine 1 numaradan girerken, dünya çapında 150 milyonu aşkın dinlenme yakaladı. Albümle aynı adı taşıyan "Beautiful Trauma" şarkısı için ise bir dans videosu hazırlayan P!nk, bu videonun yapım ve koreografisi için Nick Florez ve RJ Durell ile çalıştı.

P!nk (Alecia Moore), 2000’de yayımlanan ilk albümünden bu yana dünya çapında 42 milyon albüm, 75 milyon single, 2,4 milyon DVD satışına ulaştı. Billboard Hot 100 listesinin ilk 10’una toplamda 15 şarkısını sokmayı başaran sanatçı, 3 Grammy Ödülü, 3 Billboard Müzik Ödülü, 6 MTV Video Müzik Ödülü, 2 MTV Europe Ödülü ve 2 People’s Choice Ödülü'nün de aralarında bulunduğu birçok ödüle layık görüldü.