Puzzle severler bu yarışma size göre

Puzzle severler bu yarışma size göre

40.320 parçalık dev puzzle, 1 Aralık 2017 Cuma günü Mall of İstanbul’da düzenlenecek yarışmada birinci olana özel çantasıyla birlikte hediye edilecek

A+A-

Mall of İstanbul, Walt Disney’in efsaneleşmiş çizgi filmlerinden en unutulmaz 10 anıyı içeren dünyanın en büyük puzzle’larından birini Adore Oyuncak işbirliği ile İstanbul’a getirdi. 40.320 parçalık dev puzzle, 1 Aralık 2017 Cuma günü Mall of İstanbul’da düzenlenecek yarışmada birinci olana özel çantasıyla birlikte hediye edilecek

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından ‘Dünyanın En İyi AVM’si’ seçilen Mall of İstanbul; Avrupa’nın en köklü puzzle (yap-boz) ve eğitici oyun markalarından Ravensburger’in dev puzzle’nı Adore Oyuncak iş birliği ile İstanbul’a getirdi. Kasım ayının ikinci haftasından itibaren Mall of İstanbul’da sergilenen dev puzzle’ın 1/1 maketi yoğun ilgi görüyor. Mall of İstanbul’da 1 Aralık’ta düzenlenecek puzzle yarışmasında birinci gelen ise dev puzzle’ın sahibi olacak.

En hızlı olan 6 metrelik puzzle kazanacak

Mall of İstanbul’da düzenlenecek puzzle yarışmasında 300 parçalık puzzle’ı 2 saat içerisinde en hızlı şekilde tamamlayan yarışmacı büyük ödülü kazanacak. Birinciye; özel çantası içerisinde tam 40.320 parçadan oluşan, tamamlanmış hali 1.98m x 6.8m ölçülerindeki Ravensbuger Disney Moments (Ravensburger Disney Anıları) puzzle’ının sahibi olacak. 2. ve 3.’ye Adore Oyuncak tarafından çeşitli hediyeler verilecek. Yarışmaya katılan ilk 10 kişiye Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisi MOİPARK’tan 100 kredi hediye edilecek.

Tüm katılımcılara 300 parçalık puzzle hediye

Yarışmanın tüm katılımcılarına 300 parçalık puzzle hediye edilecek. Yarışmaya Adore Oyuncak ve MOİPARK’tan toplamda 100 TL. ve üzeri alışveriş yapan, 12 yaş ve üzerindeki herkes katılabiliyor. Yarışmaya katılım başvurusu Mall of İstanbul’da yer alan Adore Oyuncak mağazasından yapılıyor. Yarışma üç seans olarak saat 11.00’de, 14.00’te ve 17.00’de düzenlenecek. Yetişkinler yarışırken çocuklar da eğlenceli vakit geçirsin diye alana çocuklar için de mini puzzle oyun alanları kurulacak.