Rap Mahal Birlikte Güzel Ankaralı rapseverlerle buluşuyor

Rap Mahal Birlikte Güzel Ankaralı rapseverlerle buluşuyor

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen İstanbul, İzmir konserlerinin ardından, ‘’Rap Mahal Birlikte Güzel’’ konser serisinin son konseri Ankara’da gerçekleşecek

A+A-

12 Aralık’ta İstanbul Dorock XL’de başlayan ve 14 Aralık’ta İzmir Arena’da düzenlenen konserlerle devam eden “Rap Mahal Birlikte Güzel” konser serisi, 24 Aralık’ta beşinci ve son konseriyle IF Ankara’da rap müzik sevenlerle buluşacak. Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan ve DJ Hırs’ın performans sergileyeceği konser serisinin Ankara etabında, ‘’uçamayan süper kahraman’’ mahlasıyla tanınan Ankara’nın yerel rap sanatçısı Aga B Ankaralı dinleyicileriyle buluşacak.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen İstanbul, İzmir konserlerinin ardından, ‘’Rap Mahal Birlikte Güzel’’ konser serisinin beşinci ve son konseri IF Ankara’da gerçekleşecek. Rap Mahal konser serisinin Ankara ayağına Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan ve DJ Hırs’tan oluşan ana kadroya, yerel konuk sanatçı Aga B eşlik edecek.

24 Aralık’ta IF Ankara’da gerçekleşecek ‘’Bavul, Psişik’’ gibi parçalarla adından söz ettiren Allame, son dönemde çıkardığı ‘’Sorunumuz var’’ adlı şarkısının yanı sıra yaptığı mix editlerle de dinleyicinin huzuruna çıkan Kamufle, mahalle arkadaşlıklarını müziğe dönüştüren Slang, Zen-G ve VZ tarafından kurulan Tahribad-ı İsyan, uzun yıllardır canlı performans konserlerinde hazırladığı setlerle pikabın başında yer alan DJ Hırs’tan oluşan ana kadro sahne alacak. Konserin dördüncü ayağında ana kadronun yanı sıra, ’uçamayan süper kahraman’’ mahlasıyla tanınan Ankara’nın yerel rap sanatçısı Aga B de performans sergileyecek ve böylece 5 konserlik rap serüveni görkemli bir şekilde tamamlanacak.

‘’Rap Mahal Birlikte Güzel’’ Konser serisinin tarihleri ve şehirlere göre sahne alacak müzisyenler ise şu şekilde:

24 Aralık Ankara IF - Saat: 20:00- 23:30 : Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan, DJ Hırs (Konuk Sanatçı: Aga B)