Recep İvedik 6 seyirci rekoruna gidiyor

Recep İvedik 6 seyirci rekoruna gidiyor

Şahan Gökbakar, Bir serinin 6.sını yapıp 13 yıl boyunca hala bu sevgiyi ve ilgiyi koruyabilmek herkese kolay kolay nasip olmaz

A+A-

Gişe rekortmeni Şahan Gökbakar’ın ‘Türk Sinema Tarihi’nin En Çok İzlenen Filmi’ olma özelliğini taşıyan serinin son filmi olan Recep İvedik 6, geleneksel olarak vizyona girdiği şubat ayından farklı olarak bu yıl 8 Kasım’da izleyicisi ile buluştu. Vizyona girdiği her şubat ayında ve girdiği yılda gişe rekoru kıran Recep İvedik, yeni filmiyle de bu kez tüm zamanlarda kasım ayının rekorunu kırarak, 1.023.136 kişiye ulaştı! 2019 yılının da en iyi açılış rakamına ulaşan Recep İvedik 6, sinemaseverlerin ve sinemacıların yüzünü güldürdü! Türkiye gibi tüm Avrupa’da da sinema izleyicisinin hafta sonu tercihi Recep İvedik 6 oldu. Çok sayıda Avrupa ülkesinde Türkiye ile eş zamanlı olarak vizyona giren Recep İvedik 6, sadece Almanya’da 150 bin kişinin üzerinde izlenerek kendi rekoruna bir yenisini daha eklemiş oldu!

Fragmanı izleyicisi ile buluştuktan sonra şu ana kadar yaklaşık 25 milyon tarafından izlenen Şahan Gökbakar'ın yarattığı rekortmen Recep İvedik serisinin yeni filmi Recep İvedik 6, izleyicilerine her zamanki gibi bol kahkaha ve eğlenceli vakit geçirme garantisi ile yoluna devam ediyor!

Togan Gökbakar yönetmenliğinde izleyicileriyle buluşan,  Recep İvedik’in yeni macerası bu kez, Kenya’da devam ediyor. Halk kahramanı Recep İvedik bir gün evinde televizyon izlerken, kapıya gelen postacı Konya’da kuru fasulye festivaline davetiyesini teslim eder. Daveti görünce çok heyecanlanan Recep İvedik, vakit kaybetmeden yakın arkadaşı Nurullah’ı alıp Konya’ya gitmek üzere plan yapar. Fakat seyahat acentasının hatası sonucu kendilerini Konya yerine Kenya’da bulan kafadarların başına türlü maceralar gelir.