Ronaldo ve Angelina Jolie Hayat Köprüsü'nde Buluşacak

Ronaldo ve Angelina Jolie Hayat Köprüsü'nde Buluşacak

Çekimlerine Gaziantep’de başlanan ve 3 sezon olarak planlanan dizide Ronaldo ve Angelina Jolie’nın yanı sıra Nensi Ajram’ında yer alacağı bildirildi.

A+A-

Ronaldo ve Angelina Jolie’nın Suriye’li bir ailenin hayatının anlatıldığı “Hayat Köprüsü” adlı Türk yapımı dizide yer alacağı bildirildi. Çekimlerine Gaziantep’de başlanan ve 3 sezon olarak planlanan dizide Ronaldo ve Angelina Jolie’nın yanı sıra Nensi Ajram’ında yer alacağı bildirildi.

Dizinin çekimlerine Gaziantep’de başlandı. Dizinin Türkiye'nin yanı sıra Latin Amerika ve Ortadoğu ülkelerinde yayınlanacağı belirtiliyor. Dizi 3 sezon olarak planlandı.

NİSAN AYINDA ÇEKİMLER BAŞLANIYOR

Yönetmenliğini Eyüp Dirlik yaptığı “Hayat Köprüsü” adlı dizi ile ilgili Dirlik şunları söyledi: “Şu anda fragman çekimleri için buradayız. Nisan ayının ilk haftası çekimlerine başlayacağız. Dizimizin konusu Suriye’den Türkiye’ye yani Gaziantep'e göç etmiş bir ailenin gerçek yaşam hikayesidir. Ailenin burada yaşadıkları, aşkı, işi, mesleği gibi konuları işleyeceğiz. Dizinin ismi olan Hayat Köprüsü’nden yola çıkacak olursak, ya orada kalıp öleceksiniz ya da bu tarafa gelip yaşayacaksınız" dedi.

YERLİ VE YABANCI OYUNCULAR

Yerli ve yabancı bir çok oyuncu ile çalışacaklarını belirten yönetmen Dirlik, "Yerli ve yabancı birçok ünlü oyuncu ile çalışacağız. Cristiano Ronaldo, Angelina Jolie, Nensi Ajram’ın yanı sıra Perihan Savaş, Hülya Koçyiğit ve birçok sürpriz isim dizide yer alacak. Bu bir sosyal sorumluluk projesi olduğu için bu oyuncular, konuk oyuncu olarak dizide yer alacak" şeklinde konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler