Ryan Reynolds’tan hayranlarını üzen karar

Ryan Reynolds’tan hayranlarını üzen karar

“Deadpool” ve “Free Guy” filmleriyle tanınan Ryan Reynolds, film çekmeye bir süre ara vereceğini duyurdu.

A+A-

Ryan Reynolds, oyunculuğa ara veriyor

“Deadpool” ve “Free Guy” filmleriyle tanınan Ryan Reynolds, film çekmeye bir süre ara vereceğini duyurdu.

Reynolds, sosyal medyada paylaştığı mesajında, Apple TV Plus için çektikleri “Spirited” isimli filmi yeni tamamladığını belirterek, zorlu geçen film sürecinde çok yorulduğunu vurguladı.

“Will Ferrell ile kum havuzunda şarkı söylemek, dans etmek ve oynamak, hayallerimi gerçeğe dönüştürdü. Ve bu benim harika Octavia Spencer ile yaptığım ikinci film” ifadesini kullanan Reynolds, “Film yapmaya kısa bir ara vermek için mükemmel zaman. Bu yetenekli sanatçılar grubuyla çalıştığım her saniyeyi özleyeceğim. Bu günlerde nezaket, yetenek kadar önemli. Her ikisine de aynı ölçüde sahip insanlarla çalıştığım için şanslıyım” ifadelerine yer verdi.

Reynolds’un oyuncu eşi Blake Lively de, mesaja yanıt olarak, “Michael Caine senden önce davrandı“ diye yazdı.

Dün basında Michael Caine’in oyunculuğu bıraktığına ilişkin haberler yer almıştı. Ancak Caine, söz konusu haberlerin, yaptığı bir açıklamanın yanlış anlaşılması sonucu olduğunu belirterek, oyunculuğu bırakmadığını bildirmişti.

Caine, “50 yılı aşkın bir süreyi, her sabah 6'da kalkıp film yapmak için harcadım ve çalar saatimden kurtulmayı düşünmüyorum” ifadesini kullandı.

Michael Caine’in, iki yeni film için senaryo okuduğu belirtildi.