Şampiyon Beşiktaş'a Vodafone park uğurlu geldi

Şampiyon Beşiktaş'a Vodafone park uğurlu geldi

Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Park, 2016-2017 sezonu Spor Toto Süper Lig şampiyonu olan Beşiktaş JK’ya bir kez daha uğur getirdi.

A+A-

Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Park, 2016-2017 sezonu Spor Toto Süper Lig şampiyonu olan Beşiktaş JK’ya bir kez daha uğur getirdi. Yaklaşık 2,5 yıllık özlemin ardından Nisan 2016’da açılan ve o tarihten bu yana pek çok başarının sahibi olan Vodafone Park, Türkiye’de bir yılda iki şampiyonluk gören ilk stadyum oldu. Geçen yıl dünyanın en saygın spor sitelerinden StadiumDB.com tarafından “Yılın En İyi Stadyumu” seçilen Vodafone Park, Beşiktaş’ın son iki sezondur devam eden yenilmezlik serisine ev sahipliği yaparak takıma üçüncü yıldızı da getirdi.

Engin Aksoy: “Türkiye’nin ilk ve en iyi akıllı stadyumunu yaptık”

Beşiktaş JK ile 4 yıl önce 150 milyon doları aşan toplam değeriyle sadece Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına değil, aynı zamanda uzun soluklu bir gönül birliğine imza attıklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Türkiye’nin en fazla teknoloji yatırımı yapılan stadyumu olan Vodafone Park, dijitalleşme vizyonumuzun görkemli bir abidesi olarak İstanbul’un ve Türkiye’nin kalbindeki yerini aldı. Mimarisiyle ve altyapısıyla tüm dünyanın beğenisini toplayan Vodafone Park, pek çok başarının sahibi olurken, Beşiktaş JK’ya da uğur getirdi ve bir yılda iki şampiyonluk gördü. Yeni yuvasında 2016-2017 Spor Toto Süper Lig şampiyonu olarak üçüncü yıldızı göğsüne takan Beşiktaş camiasını tebrik ediyoruz.”

Sosyal yaşam alanı

Dünyanın en güzel yerlerinden birinde tarihi ve eşsiz dokusuyla ziyaretçilerini ağırlayan Vodafone Park, sadece bir akıllı stadyum olarak değil, aynı zamanda bir eğlence ve konser merkezi, sosyal yaşam alanı ve moda merkezi olarak, şehre ve semte hizmet eden çok amaçlı bir şehir kompleksi, bir cazibe merkezi halini aldı. Türkiye’nin ilk dijital defilesinin gerçekleştirildiği Vodafone Park, Vodafone’un Türkiye’deki en dijital mağazasına, Türkiye’nin en büyük spor müzesi Beşiktaş Müzesi’ne ve Beşiktaş JK’nın yönetim ofisine ev sahipliği yaparken, Divan Cafe ve White Pepper gibi restoranlarla ziyaretçilere Boğaz manzarasında eşsiz lezzetler de sunuyor.

Önceki ve Sonraki Haberler