Samsung Galaxy S7'de Android 7.0 yenilikleri ses getirdi

Samsung Galaxy S7'de Android 7.0 yenilikleri ses getirdi

Samsung Galaxy S7 akıllı telefon modeli hakkında teknoloji dünyasında yeni haberler konuşuluyor. Yeni işletim sistemi olarak Android 7.0 sürümünü tercih edecek olan Galaxy S7 modelinde yeni özellikler kullanıcıyı memnun edecek.

A+A-

Samsung Galaxy S7 modeli için gelecek olan Android 7.0 güncellemeleri sayesinde telefonun kullanıcılarına oldukça farklı özellikler sağlayacak. Telefonların ekran çözünürlüğüne dahi olumlu yönde etki edebilecek olan güncellemelerin sayesinde şu an telefon ekranına zevkine uygun şekilde değişiklik yapamayan kullanıcılara çözünürlük gibi bir konuda bile farklı alternatifler sunulmuş olacak.

En çözünürlüğü tercihleri kullanıcıyı cezbedecek

Mevcut Galaxy S7 ürünlerinde 2K çözünürlüğün desteklenmesinin yanı sıra gelen güncelleme ile kullanıcılar ister 1080 P ister 720 P çözünürlük seçebilecek. Farklı uygulama ihtiyaçlarına göre bu sayede farklı seçeneklerden yararlanmak mümkün olabilecek.

Android 7.0 ile gelen yeni özellikler

Ekran çözünürlüğü en çok bahsi geçen ve en çok dikkat çeken yenilik olsa da Samsung Galaxy S7 sürprizleri bununla sınırlı kalmayacak. Pek çok farklı özellik için yenileme vadeden güncelleme S7 kullanıcıları tarafından merakla bekleniyor. Bu özelliklere bakıldığında gelecek dönemlerde tanışacağımız güncelleme sayesinde telefonlar tüketicilerini çok daha tatmin edici bir kaliteye ulaşacak Samsung tarafından Android 7.0 Nougat güncellemesi hakkında özel olarak yürütülen çalışmaların yapıldığı açıklanırken ilerleyen süreçlerde bu çalışmaların tamamlanması ve telefonların resmi olarak yeni güncellemeye erişimi bekleniyor. Sır halinde çalışmaları yürütülen işletim sistemi güncellemeleri nedeniyle detaylı bilgi alınamayan güncellemenin en yakın zamanda kullanıma sunulması bekleniyor.