Samsung S8 ne zaman piyasaya çıkacak

Samsung S8 ne zaman piyasaya çıkacak

Mobil Dünya Kongresi’nde bir çok markanın yanı sıra Samsung’ta yeni modeli Galaxy S8’i tanıtmayı planlıyor. Galaxy S8’in 5,7 inçlik ekrana, Galaxy S8 Plus’ın ise 6,2 inçlik ekrana sahip olacağı ifade ediliyor.

A+A-

Samsung’un amiral gemilerinden birisi olması gözüyle bakılan Galaxy S8’in satış tarihi resmi olarak açıklanmasa bile 21 Nisan’da satışa sunulacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Şubat sonunda yapılacak Mobil Dünya Kongresinde (MWC 2017) tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S8’in 29 Mart’ta NewYork’ta düzenlenecek etkinlik ile tanıtılacağı sanılıyordu. Bu haber ile Galaxy S8’in planlanandan 1 ay daha önce tanıtılmış olacak.

Galaxy S8’in renk seçenekleri ve fiyatları göründü

Şubat ayı sonunda yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi’nde bir çok markanın yanı sıra Samsung’ta yeni modeli Galaxy S8’i tanıtmayı planlıyor. Galaxy S8’in 5,7 inçlik ekrana, Galaxy S8 Plus’ın ise 6,2 inçlik ekrana sahip olacağı ifade ediliyor. Snapdragon 835 işlemci, 4 GB RAM ve Çift Piksel teknolojili 12 megapiksel arka kamera ve 8 megapiksel ön kamera Galaxy S8’de yer alması beklenen özellikler arasında.

SAMSUNG GALAXY S8’İN FİYATI

Galaxy Note7’de olduğu gibi Galaxy S8’de de göz tarayıcısı özelliğinin yer alacağı ifade ediliyor. IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı dayanıklı gövdeye sahip olması beklenen Galaxy S8’in Türkiye satış fiyatının 3.500-4.000 TL arasında olması bekleniyor.

LG G6’NIN SATIŞ TARİHİ

Galaxy S8 ile birlikte LG G6’nın da satış tarihini paylaştı. ET News’a göre LG G6, 10 Mart’ta kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Önceki ve Sonraki Haberler