Sattas - Aman Aman

Sattas, Sony Music Türkiye imzası taşıyan 'Bir Ben Miyim' isimli single çalışmasıyla sevenlerinin karşısına çıktı.

Türkiye'nin ilk 'Reggea' grubu olan Sattas, 4 yıl aradan sonra Sony Music Türkiye imzası taşıyan 'Bir Ben Miyim' isimli single çalışmasıyla sevenlerinin karşısına çıktı. Çalışmanın ilk video klibi Duman grubunun en sevilen şarkılarından Sattas yorumuyla 'Aman Aman' a çekildi. Müzik kanallarında ve dijital mecralarda kendini oldukça gösteren 'Bir Ben Miyim' EP çalışması, müzik yazarlarından ve müzikseverlerden kısa sürede tam not aldı ve en çok satan fiziki single listelerine girdi.

Sattas grubu, Abidjan Kültür Bakanı talebi üzerine ABI Reggae Festivaline davet edildi. 6-9 Nisan tarihleri arasında, Fildişi sahillerinde 4 gün sürecek olan festivalde, ilk kez bir Türk grubu sahne alacak. Bu festivalde yer alacağı için oldukça heyecanlı olan Sattas grubu, heyecanını 'Hayallerimiz gerçek oldu, davet edildiğimiz için çok mutluyuz.' ifadesiyle paylaştı.

Sattas 'Bir Ben Miyim' isimli single çalışmasının lansman konseri, Reggae müziğinin doğum yeri olarak bilinen Afrika'da, ABI Reggae Festivali'nde yapılacak. 2. klip müjdesini şimdiden veren Sattas,Fildişi Sahilleri'nde vereceği bu konserden görüntülerle çok yakında 'Bir Ben Miyim' isimli şarkısının klibini de müzikseverlerle buluşturacak.

08 Nisan 2017 Cumartesi 13:24
Benzer Videolar