Seksenlerde Esrarengiz Telefon Ortalığı Karıştırıyor!

Seksenlerde Esrarengiz Telefon Ortalığı Karıştırıyor!

TRT 1 ekranının sevilen dizisi Seksenler 8 Nisan Cumartesi günü 221’inci bölümü ile ekrana geliyor.

A+A-

Başrollerinde Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun ve İlker Ayrık, Yasemin Çonka ve Ayşe Tolga’nın yer aldığı TRT 1’in efsane dizisi Seksenler 8 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00’da yeni bölümü ile TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak. Dizinin cumartesi akşamı yayınlanacak olan 221’inci bölümünde, bulaşık makinesi heyecanı yaşanıyor!

Seksenler 221’inci Bölümünde Neler Olacak?

Fehmi’lerin ev telefonu son günlerde kim olduğu bilinmeyen bir kadın tarafından aranmaktadır. Gün geçtikçe gelen telefon sayısı da artınca, Rukiye sinirlenmeye başlar. Sürekli arayan kadın Fehmi ve Rukiye’nin arasının bozulmasına sebep olur.

Öte yandan Nurten, Butik Ali ve Dilek’in evlendikten sonra Seyfi’nin Beykoz’daki evinde oturmasını istemektedir. Fehmi’leri arayan kadının Seyfi’nin eski karısı olduğu ve Beykoz’daki evi istediği için aradığı ortaya çıkınca ortalık karışır!

Umutsuz aşık Niyazi, Nazlı’yı mutlu etmek için ona küçük sürprizler yapmaya karar verir. Minik ve gizemli bir oyunla Nazlı’nın ilgisini çekmeye çalışır. Nazlı ve Elvan, Niyazi’nin yazdığı küçük notların peşinden giderken, Ahmet’e yakalanırlar.

Rukiye kendi halledemediği en ufacık iş için bile Ahmet’i çağırmaktadır. Gülden ise bu durumdan hiç hoşlanmaz.

Senaryosunu Murat Aras ve Birol Güven’in kaleme aldığı, Bora Tekay’ın yönetmenliğini üstlendiği ve Mint Yapım tarafından hazırlanan Seksenler, 8 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında olacak.