Seni kimler aldı İçin geri sayım başladı!

Seni kimler aldı İçin geri sayım başladı!

atv’nin merakla beklenen ‘‘Seni Kimler Aldı’’ adlı yeni dizisi için yayın tarihi belli oldu. Dizi, ilk bölümüyle 30 Nisan Pazar akşamı atv ekranında olacak.

A+A-

Başrollerini Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Serhan Yavaş ve Yiğit Kirazcı’nın paylaştığı “Seni Kimler Aldı” güçlü kadrosuyla da dikkat çekiyor. Usta oyuncularında yer aldığı dizide Ülkü Duru, Yıldız Kültür, Funda İlhan, Ahmet Saraçoğlu, İpek Tenolcay, Nalan Yavuz, Osman Wöber, Haldun Boysan, Ayşe Tunaboylu yer alırken, bu dev kadroya Evren Erler, Edip Tepeli, Sibel Ergün, Yiğit Koçak ve Su Dura eşlik ediyor…

Yapımcılığını Pastel Film, Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün yaptığı, yönetmenliğini Sadullah Şentürk’ün üstlendiği, senaryosunu Pınar Uysal ve Yazım Ekibinin (Tufan Bora, İbrahim Güler, Erdal Bektaş) yazdığı ve öykü sahibi-senaryo süpervizörü Esin Gök’ün olduğu ‘‘Seni Kimler Aldı’’ ilk bölümüyle 30 Nisan Pazar akşamı saat 20:00’de atv’de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor...

Bir Aşk ve İntikam Hikayesi:

Zehra, annesi Aynur’la birlikte, İstanbul’un sayılı zenginlerinden sayılan Çamay ailesinin yanında çalışıp, yaşamaktadır. Zehra, birlikte büyüdüğü Çamay ailesinin tek veliahtı Barış’a aşıktır. Barış da Zehra’ya karşı duygularını fark eder. Fakat bu aşkın önünde çok sayıda engel vardır. Aynur’un evlatlık verdiği ama herkesin öldü bildiği Zehra’nın ablası Ceren (Zeynep) intikam için geri gelir ve oklarını önce kendi ailesine sonra ilgisi olan herkese yöneltir. Konak tarafında ise, bu ilişkiyi kesinlikle onaylamayan annesi Cahide, Barış’ı sadece Zehra’dan değil, amcası bildiği ama aslında babası olan Talat’tan da uzak tutmak için bıçakları bilemektedir.

Aşklarını korumak isteyen Barış ve Zehra, büyük sırların içinde ve satılmış olduğunu öğrenmiş olan Ceren’in intikamının gölgesinde savrulup duracaklardır.

Seni kimler aldı

Seni kimler aldı

Seni kimler aldı

İlgili Haberler