Seni sevmiyorum artık kliplendi

Seni sevmiyorum artık kliplendi

Kasım ayında çıkardığı 12 şarkıdan oluşan albümünü ile büyük başarı yakalayan Buray albümün piyasaya çıktığı günden beri hayranları tarafından merakla beklenen şarkısını kliplendirdi.

A+A-

Buray İkinci Klibini seni sevmiyorum artık için çekti. “Sahiden” klibi ile büyük başarı yakalayan Türk pop müziğinin genç ve başarılı sanatçısı Buray ikinci klibini “Seni sevmiyorum artık” adlı şarkısına çekerek hayranlarını sevindirdi.

Kasım ayında çıkardığı 12 şarkıdan oluşan yeni albümünü ile büyük başarı yakalayan sanatçı albümün piyasaya çıktığı günden beri hayranları tarafından merakla şarkıların klibi bekleniyordu. Yeni albümünün ikinci klibi ile hayranlarını sevindiren sanatçı albümünde yer alan “Aşk Mı Lazım?” adlı hareketli şarkısıyla başarılı bir çıkış yakalamıştı.

Sözü Gözde Ançel’e, bestesi Gözde Ançel ve Buray’a ait olan “Seni Sevmiyorum Artık” şarkısının düzenlemeleri ise Bahadır Tanrıvermiş ve Buray’ın ortak imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda Hasan Kuyucu’nun oturduğu, Zekeriyaköy A Plus stüdyolarında çekimleri gerçekleşen klibin görüntü yönetmeni ise Varol Şahin. Klipte Buray’a eşlik eden Burcu Sütçü oyunculuğuyla olduğu kadar dans figürleriyle de ilgi çekecek.

Belirsiz bir atmosfer ve zamandaki bir ev dekorunun yaratıldığı klipte, iki insanın arasındaki mesafenin bazen yan yana olsalar bile çok uzak olabileceği anlatılıyor.

Buray merakla beklenen “Seni Sevmiyorum Artık” klibiyle BurayVEVO YouTube kanalında ve tüm müzik kanallarında dinleyici ile buluşuyor.

Buray - Seni Sevmiyorum Artık

Buray - Seni Sevmiyorum Artık

Buray İkinci Klibini "Seni sevmiyorum artık" isimli şarkısına çekti.

Önceki ve Sonraki Haberler