Şenol Güneş yeni hedefini açıkladı

Şenol Güneş yeni hedefini açıkladı

Şenol Güneş oyuncularına yaptığı konuşmada “Bizim için lig artık bitti!” diyerek hedeflerinin UEFA olduğunu belirtti.

A+A-

Şenol Güneş oyuncularına yaptığı konuşmada “Bizim için lig artık bitti!” diyerek hedeflerinin UEFA olduğunu belirtti. Akhisar maçından sonra soyunma odasında oyuncuları ile konuşan Şenol Güneş, “Taraftarımız önünde güzel bir galibiyet aldık. Çıkışımızın devam etmesi için önemli bir sınavdı. Hepinizi tebrik ediyorum” dediği konuşmasında Güneş “Bizim için artık lig bitti” diyerek yeni hedeflerini belirtti.

Bundan önceki alınan galibiyetlerin çok önemli olmadığının altını çizen Güneş “Akhisar maçı artık geride kaldı. Şimdi ligi bir kenara bırakıp UEFA maçımıza odaklanıyoruz. Bu karşılaşmada baskılı oyunumuzu özellikle oyun sonuna kadar taşıyamadık. Şimdi önümüzde Hapoel Beer-Sheva maçı var. İsrail’de aldığımız 3-1’lik skora aldanmayın. Perşembe günkü rövanşta oyunun ilk anından son düdüğe kadar ağırlığımızı hissettirmeliyiz. Akhisar maçındaki son 10 dakikadaki gibi dağınık bir görüntüyle karşılaşmak istemiyorum” dediği açıklama ile maçlarda dağınık görüntü oluşturulmaması gerektiğine vurgu yaptı.

Telafisi olmayan bir sürece girildiğine değinen Şenol Güneş, “Şampiyonlar Ligi’nde yaşadıklarımız ortada. Yeni bir sürprizle karşılaşmamak için herkes işini ciddiyetle yapacak. Bu karşılaşmasının telafisi yok. En iyi şekilde hazırlanıp tur atlayan taraf biz olmalıyız” diyerek sözlerini tamamladı.