Seramiksan, ligde kalıcı olmayı garantiledi

Seramiksan, ligde kalıcı olmayı garantiledi

Sultanlar Ligi Baraj Etabı maçlarına lider olarak başlayan Seramiksan, birinci devrede aldığı galibiyetlerle ligde kalıcı olmayı garantiledi.

A+A-

Bölgesel Lig’den başarılarıyla kısa bir sürede 1. Lig’e yükselen Seramiksan, Baraj Etabı maçlarının ilk devresinde aldığı puanlarla ligde kalıcı oldu. Güçlü kadrosuyla hedefleri doğrultusunda Sultanlar Lig’inde mücadele eden takım, gelecek yıl da aynı ligde yer alacak.

Seramiksan Spor Kulübü Başkanı N. Bülent Erkul “Zorlu bir ligde mücadele eden Kuğularımız, sezon boyunca elinden geleni yaptı. Baraj Etabında ilk devrede aldığımız galibiyetler ile önümüzdeki yılda aynı ligde mücadele etmeyi garantiledik. Hedefimize ulaştığımız için çok mutluyuz. Takımımızı kutluyorum. Bu ligde her zaman kalıcı olmak istiyoruz. Bizi destekleyen yalnız bırakmayan taraftarımıza da çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Sultanlar Ligi’nde Baraj Etabının ikinci devre karşılaşmalarında Kuğular, 8 Nisan Cumartesi günü saat 13:00’de Sarıyer Belediyespor ile 9 Nisan Pazar günü saat 15:00’de Nilüfer Belediyespor’la oynayacak. Seramiksan Baraj Etabının son karşılaşmasında ise 10 Nisan Pazartesi günü saat 15:00’de İdmanocağı ile karşılaşacak. Baraj Etabı 2. devre maçları Ankara Başkent Voleybol Salonu’nda oynanacak.