Serenay Sarıkaya'dan samimi açıklamalar

Serenay Sarıkaya'dan samimi açıklamalar

Geçtiğimiz günlerde olaylı açıklamaları ve katılan ünlü isimlerin olayları ile adından uzun süre bahsettiren bir gala yaşayan "İkimizin Yerine" isimli filmin kadın başrol oyuncusu Seranay Sarıkaya samimi olduğu kadar cesur açıklamaları ile röportaj verdi.

A+A-

İlk olarak Adanalı isimli dizideki Sofia adındaki yabancı kökenli ve sevimli bir kız rolüyle tanıdığımız güzel yıldız Serenay Sarıkaya, sonrasında yükselişini Lale Devri isimli dizide Tolga Sayışman ile birlikte Yeşim rolüne hayat verirken yapmıştı. Son dizi projesi Medcezir’de başrol Mira rolünü oynarken kendisine Çağatay Ulusoy’un eşlik etmesi ile adından daha da çok söz ettiren ve birçok reklam filminde de oynama şansı yakalayan oyuncu şimdi de ilk televizyon filmi ile karşımıza çıktı.

ANKARA'DA DOĞDU

‘Çiçek’e benziyorum’ Kendisine "İkimizin Yerine" filmindeki rolü ile bir genç kızdan kadınlığa geçişi anlattığını, peki kendi genç kızlığının nasıl olduğu sorulduğunda ise birçok şehir gördüğünü Ankara’da doğup, Antalya ve İstanbul’a yerleşmesini ve bu yönden Çiçek rolüne benzediğini söyleyen oyuncu, bu kaosun ilk başta kendisi için korkunç olduğunu ancak İstanbul’da olmanın farklı olduğunu ve burada bir çok farklı süreçten geçtiğini söyledi.

İstanbul’a geliş ve yeni hayat

Neden şöhreti yakalamadan önce kendisine korkunç gelen bu kaosa daldığını yani İstanbul’a neden geldiği sorulduğunda ise Antalya’da yaşadığında reşit olmayanların katıldığı bir güzellik yarışmasına katılan ve sonrasında Sinan Çetin’in Antalya’da bir filmde rol alan güzel oyuncu, bu işi yapmazsa mutlu olamayacağını hissederek annesi ile birlikte İstanbul’a geldiklerini söylüyor.

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya Foto Galerisi

Önceki ve Sonraki Haberler