Sertab Erener'den oda müziği ziyafeti

Sertab Erener'den oda müziği ziyafeti

İzmir Açıkhava Tiyatrosu’nda dün akşam sahne alan başarılı sanatçı sesiyle birlikte harika sahne şovuyla da izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

A+A-

Bu yıl 25. sanat yılını kutlayan ve yaz boyunca Harbiye ve Ege’de binlerce hayranıyla buluşan Sertab Erener, Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği sonbahar konserleriyle İzmirli hayranlarıyla bir araya geldi. İzmir Açıkhava Tiyatrosu’nda dün akşam sahne alan başarılı sanatçı sesiyle birlikte harika sahne şovuyla da izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Geçmişten bugüne sevilen şarkılarından oluşturduğu repertuarı ile sonbahar akşamında İzmirliler ile buluşan Sertab Erener, antik tiyatroyu doldurarak müzikseverlerle keyifli saatler geçirdi. 25 yıllık müzik kariyerindeki şarkıların akustik sunumlarını gerçekleştirdiği “Oda Müziğinden Müzikale” projesiyle Erener, güçlü sesi ve harika performansıyla izleyenleri bir kez daha kendine hayran bıraktı. 

Sertab Erener, şarkılarını bir süredir birlikte çalıştığı Beyhan Murphy’nin kareografi ve sahne yönetimi ile profesyonel dansçılar eşliğinde dinamik bir müzikal gösteri ile seslendirerek açıkhavayı coşturdu. Güzel şarkıcının sahnesini izleyen genç oyuncu Gonca Vuslateri bütün akşam şarkılara eşlik ederek yerinde durmadı.