Seven Knights'a yeni özel kahraman Yeonhee geldi

Seven Knights'a yeni özel kahraman Yeonhee geldi

Mobil RPG Seven Knights oyununa yeni özel bir kahaman Yeonhee geldi.

A+A-

Netmarble, en sevilen mobil RPG oyunlarından biri olan Seven Knights’a yeni özel kadın kahraman Yeonhee’nin eklendiğini duyurdu. .Eskilerin Dört Lordu’nun tek kadın kahramanı olan Yeonhee, oyun içinde tüm beklentileri karşılayacak yetenekli ve özel bir kahraman.

Özel bir yetenek

Yeonhee oyun içinde çoğunlukla uykulu bir şekilde görülse de savaşta gücünü ortaya koyan ve fark yaratan bir kahraman olma özelliğine sahip. Yeonhee, tüm saldırılara karşı savunma yapabilen, saldırı isabetini artırabilen, rakiplerin savunma gücünü düşürebilen ve müttefikler için avantajlı olan bir karakterdir.

Yeni kurallar var

Yeni karakterin oyuna katılmasıyla birlikte oyuna da yenilikler eklendi. Gelişim, Füzyon ve Üstünleştirme artık seviye 1’den itibaren yapılabilecek. Tüm bu özellikler eskiden seviye 30 itibariyle kullanılabiliyordu. Sadece belirli bir zamanda yapılan kahraman/maskot elde etme olasılığı artışı, bundan sonra her zaman geçerli olacak. Bu sayede oyuncular almak istedikleri kahraman veya maskotlara daha kolay ulaşabilecekler.

6-Yıldız Seven Knights seçici, 4-Yıldız Özel Kahraman Seçici ve çeşitli hediyeler elde edilebilecek yeni giriş etkinliği, 1 Temmuz itibariyle başlayacak.

Önceki ve Sonraki Haberler