Shadow of War, PS4 ve Xbox One için satışa sunuldu

Shadow of War, PS4 ve Xbox One için satışa sunuldu

Bilkom, Warner Bros tarafından “Middle-earth: Shadow of Mordor” oyununun devamı niteliğinde hazırlanan Middle-earth: Shadow of War’un PS4 ve Xbox One versiyonlarını satışa sundu.

A+A-

Bilkom, Middle-earth: Shadow of War / Orta Dünya: Savaşın Gölgesi oyununu PS4 ve Xbox One platformları için satışa sundu. Warner Bros ve Monolith Productions işbirliğiyle geliştirilen Shadow of War, her oyuncunun kişiselleştirilmiş bir dünya yaratmasına ve deneyimlemesine olanak sağlıyor.

Eğlenceyi kolayca erişilebilen ve keyifle deneyimlenebilen bir olgu haline getirmek hedefiyle 2014 yılında oyun pazarına giren Bilkom, Warner Bros tarafından “Middle-earth: Shadow of Mordor” oyununun devamı niteliğinde hazırlanan Middle-earth: Shadow of War’un PS4 ve Xbox One versiyonlarını satışa sundu.

Nemesis Sistemi ile bugüne kadarki en fantastik oyun dünyası hayata geçirildi

Bir açık dünya tabanlı rol yapma oyunu (RPG) olan Shadow of War, Monolith Productions tarafından geliştirilen Nemesis Sistemi ile destekleniyor. Sistem, dinamik kaleleri fethetmek ve kişiselleştirilmiş dünyalar yaratmak için her zamankinden daha fazla seçenek ve fırsat sunuyor.

The Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi hikayelerinin arasında zengin bir ekosistemi bulunan Shadow of War, farklı kültürlere sahip sağlam bir Ork toplumu da sunuyor. Oyuncular bir yandan her hareketi hatırlayan tamamen kişiselleştirilmiş bir dünyada hayranlarını ve yeni oyuncuları memnun etmeye çalışırken, diğer yandan da yeni sadakat, ihanet ve intikam öyküleriyle birlikte farklı stratejiler gerektiren Ork Takipçileri ile tanışıyor.

Genişletilmiş Nemesis Sistemi’nin bir getirisi olarak, Ork Takipçileri ve Nemesis Kaleleri sayesinde dünyayı keşfetmek için tamamen yeni yollar bulan oyuncular için sonu nasıl biterse bitsin, her Ork karşılaşması Mordor'daki toplum dinamikleri ve çatışmaların belirlenmesi için belirleyici olacak.

SoW, benzersiz kişisel hikayeler yaratmak için geniş bir açık dünya sunuyor

Yeni savaşlar, geliştirilmiş beceriler ve yeni Yüzük Gücü’nün yanı sıra, Bright Lord’un gücünü içeriden Mordor'a hükmetmek için kullanabilecek olan oyuncuları, Minas’ın Kaptanı Baranor, doğanın gizemli ruhu Carnán, Nazgûl avcısı Eltariel ile Shelob ve Gollum gibi ikonik karakterlerin de aralarında bulunduğu yeni ve tanıdık müttefikler bekliyor. Bu müttefiklerin yanı sıra oyuncular Orklar, korkunç canavar Olog-hai, kadim Balrog Tar Goroth, ateş püsküren ejderhalar, Nazgûl ve nihayetinde Karanlık Lord Sauron'un da dahil olduğu inanılmaz çeşitlilikle kötülükle karşılaşacak.

Middle-earth: Shadow of War / Orta Dünya: Savaşın Gölgesi oyunu Standart edition X1 ve Ps4 fiyatı KDV dahil 269 TL’den piyasaya sürüldü.