Shakespeare Öldü Aş Bunları izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor

Shakespeare Öldü Aş Bunları izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor

"Shakespeare Öldü Aş Bunları” oyunu, İzmir izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Oyun, 30 Kasım ve 14 Aralık’ta Sahne Terminal’de, 7 ve 21 Aralık’ta Atölye Açıkkapı’da sahnelenecek.

A+A-

Tiyatro4`ün sahnelediği "Shakespeare Öldü Aş Bunları” oyunu, İzmir izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Oyun, 30 Kasım ve 14 Aralık’ta Sahne Terminal’de, 7 ve 21 Aralık’ta Atölye Açıkkapı’da sahnelenecek.

Shakespeare'in günümüz insanının ve içinde yaşadığı dünyanın sorunlarını anlatmakta yetersiz kaldığı iddiasını sunan oyun, içinde bulunulan zaman dilimini tanımlayıp güncel bir fotoğrafını çekiyor. İnsanların aşırı dağlanmış, yanmış, parçalanmış dünyasıyla, tuhaf tutkuları, şiddetli kavgaları, sarsıcı aşkları ve ilginç zevkleriyle meşgul oluyor. Derya Efe ve Kağan Uluca, Marilyn Monroe'dan Jean Luc Godard'a, Werner Heisenberg'den Niels Bohr'a kadar popüler ve bilimsel referanslarla işlenmiş oyunda, mizah dozunu kaybetmeden seyirciyi diri tutuyor.

Kağan Uluca’nın özgün rejisiyle Paul Pourveur’un eserinden sahnelenen, başrollerde Derya Efe ve ödüllü oyuncu Kağan Uluca’yı göreceğimiz oyunun biletlerini biletinial.com’dan ve gişelerden alına bilinir.