Show Ana Haber'i, Ece Üner sunacak

Show Ana Haber'i, Ece Üner sunacak

Jülide Ateş, kişisel Instagram hesabından yaptığı açıklama ile Show Haber'den ayrıldığını açıklamıştı. Bu vedanın ardından, Show Ana Haber'i kimin sunacağı merak konusu olmuştu.

A+A-

Türkiye’nin ve Dünya’nın nabzını tutan Show Ana Haber pazartesiden itibaren Ece Üner’in sunumuyla Show TV’de!

Hafızalara kazınan olaylar, çok konuşulan görüntüler, gündem yaratan, günlerce tartışılan haberlere imza atan bir ekiple Türkiye’nin ve dünyanın en önemli gelişmelerini hep Show Haber farkıyla izlediniz! Türkiye’nin ve dünyanın gündemi takip ettiği Show TV Ana Haber artık deneyimli sunucu Ece Üner’in sunumuyla ekrana gelecek.

Özel haberleriyle gündem yaratan Show TV Ana Haber Ece Üner’in sunumuyla hafta içi her gün saat 18.45’te Show TV’de!

Ece Üner kimdir?

Sunucu ve haberci Ece Üner, 1981 yılında doğdu. Bir dönem CNN Türk'te genel müdürlük yapan Dinç Üner'in kızıdır. Liseyi Koç Özel Lisesi'nde bitirdikten sonra Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Paris'te Sorbonne Üniversitesi'nde Fransızca dil eğitimi, Brüksel'de ise Avrupa Birliği konusunda eğitim aldı. Uzun bir süre CNN Türk'te çalıştıktan sonra Habertürk'e geçmiştir. Günümüzde Habertürk'te Enine Boyuna isimli programı hazırlayıp sunmaktadır.

Ece Üner, kariyerine Avrupa Birliği muhabiri olarak başladı. Bir süre NTV'de çalıştıktan sonra 2006'da, CNN Türk'ün spor servisinde çalıştı ve haftasonu spor haberlerini sundu. Mart 2007'de CNN Türk'te Orkun Yazgan ile birlikte Yeni Gün isimli haberprogramını sunmaya başladı. Ağustos 2009'da Habertürk'e geçti. 2010'da Olduğu Gibi adlı tartışma programını, 2011'de ise Akşam Raporu isimli haber programını sunmaya başladı. 2012'den beri Enine Boyuna'yı sunmaktadır. 6 Ocak 2014'ten itibaren Ece Üner Show TV Ana Haber'i sunmuştur. 5 Haziran'dan itibarıyla Show TV Ana Haber'i Veda Etti ve yerine Jülide Ateş sunmaktadır. Üner daha sonra Habertürk TV'ye geri dönmüştü.

HABERE YORUM KAT