Sıla Yan Benimle ile Youtube Trend Videolar listesine girdi

Sıla Yan Benimle ile Youtube Trend Videolar listesine girdi

Yeni albümü Mürekkep ile müzik listelerinde üst sıralarda yer alan Sıla albümünün duygusal şarkısı Yan Benimle video klibi ile Youtube Trend Videolar listesine girmeyi başardı.

A+A-

Türk pop müziğinin en sevilen şarkı yazarı ve yorumcularından Sıla, dinleyicilerin beğenisine sunduğu film tadındaki klibi “Yan Benimle” ile sadece 1 günde 1 milyon izlemeyi geçti.

Yeni albümü “Mürekkep” ile aylardır müzik listelerinin üst sıralarındaki yerini koruyan Sıla; sözleri kendisine, bestesi Fatih Ahıskalı’ya, düzenlemesi ise Efe Bahadır’a ait olan, albümünün duygusal şarkısı “Yan Benimle”nin video klibini geçtiğimiz gün müzikseverlerle buluşturdu.

“Yan Benimle” yayınlandıktan yalnızca birkaç saat sonra YouTube’da en çok ilgi gören videoların yer aldığı “Trend Videolar” listesine girdi ve kısa sürede bu listede 1 numaraya yükseldi. Merakla beklenen klip, 24 saatte 1 milyondan fazla izlenerek büyük yankı uyandırdı. Klip, yayında oluşunun ikinci gününe ise 2 milyon izlenme ile başladı.

Senaryosunu Bedran Güzel'in yazıp yönettiği dörtte üçü tek plan çekilen “Yan Benimle” video klibinin görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu üstlendi. Çekimleri Cihangir “Aramızda”, Karaköy ve Galata'nın çeşitli sokaklarında gerçekleştirilen, ayrılık sonrası yaşanan ve her gün tekrarlanan bir acıyı kadın gözünden vurgulayan klipte Sıla’ya 50 kişilik ekip ve 30 kişilik oyuncu grubunun yanı sıra başrol olarak da ünlü oyuncu Yurdaer Okur eşlik etti. Sıla, bu klipte ilk kez bir hikaye içerisindeki oyunculuğuyla da kamera karşısına geçmiş oldu. Sevilen sanatçının stil danışmanlığını Hande Kızıl gerçekleştirdi.

Performans sahnelerinde Sıla'ya gitarda Efe Bahadır, bas gitarda Cudi Genç, piyanoda Burak Erkul, udda Semih Çelikel ve davulda Kerem Yiğitgiray eşlik etti.

Sıla Gençoğlu

Sıla Gençoğlu

Sıla Gençoğlu Fotoğrafları

Sıla - Yan benimle

Sıla - Yan benimle

Türk pop müziğinin en sevilen şarkı yazarı ve yorumcularından Sıla, film tadındaki klibi “Yan Benimle”yi dinleyicilerle buluşturdu.

Önceki ve Sonraki Haberler
İlgili Haberler