Şilan Makal'ı görünce artık yılan diye sesleniyorlar

Şilan Makal'ı görünce artık yılan diye sesleniyorlar

Şilan Makal Canlandırdığı karakterin lakabının "Yılan" olması sebebiyle, herkesin yılan diye çağırmasına çabuk alışmış ve yadırgamıyor

A+A-

Cumartesi günleri Show TV’de yayınlanan ve her hafta reytinglerde birinciliğe oturan ‘’Yeni Gelin’’ dizisinin, aşkına karşılık bulamayan ve aşık olduğu erkeği elde etmek için yılmadan uğraşan bir kız genç kızı canlandıran Şilan Makal, son dönemin yıldızı parlayan, dikkat çeken oyuncularından..

Yıldızı parlayan içimizden biri..

Şilan Makal’ın ilk dizi projesi, Yeni Gelin. Canlandırdığı karakterin lakabının "Yılan" olması sebebiyle, herkesin yılan diye çağırmasına çabuk alışmış ve yadırgamıyor. Aksine bu durum hoşuna gidiyor ve onu güldürüyor. Sevgisine karşılık bulamayan herhangi birinin Dilan karakteri gibi davranabileceğini ve Dilan’nın her bölüm başka bir kötülük peşinde koşturmasına rağmen bu kadar sevilmesinin sebebinin bu olduğunu düşünüyor.

İlk projesinde, daha önce Aşk Yeniden’nin yönetmenliğini yapan Ersoy Güler’le çalışma şansı yakaladığı için çok şanslı olduğunu düşünen oyuncunun dizisi Yeni Gelin’nin çekimleri Adana’da hızla devam ediyor.

Önceki ve Sonraki Haberler