Şimdi moda nakışlı

Şimdi moda nakışlı

Koton, nakışlı tasarımlarıyla 2017 İlkbahar-Yaz modasını renklendiriyor

A+A-

Sezonun trendlerini belirleyen Koton, nakışlı tasarımlarıyla 2017 İlkbahar-Yaz modasını renklendiriyor. ‘Şimdi Moda Nakışlı’ sloganıyla tüm koleksiyonlarda yerini alan birbirinden renkli nakışlar, doğadan alınan ilhamla, baharın tazeliğini modayla buluşturuyor.

Hızla değişen moda trendlerini aynı hızla koleksiyonlarına taşıyan Koton, moda dünyasını saran nakış trendine de öncülük ediyor. Her sezon en moda detayları koleksiyonlarında yaşatan Koton, doğayı ve baharı yansıtan nakışlı tasarımlarıyla, canlı ve sıcak bir ilkhabar-yaz modası vaat ediyor.

Koton’un ilkbahar-yaz koleksiyonlarının pek çok parçasında görülen nakışlar, sade ve şık tasarımları göz alıcı detaylarla süslüyor. Koton’un çeşitli koleksiyonlarında; tişört, etek, şort, gömlek, elbise ve jean tasarımlarında yer alan işlemeler, tabiatın güzelliğini yansıtan figürler ve detaylarla modada bahar rüzgârı estiriyor.

Koton koleksiyonlarında bulunan nakışlı tasarımlar üç ana temadan oluşuyor.

Botanik Bahçesi

Botanik temasının hakim olduğu tasarımlarda doğa figürleri öne çıkıyor. Baharın tazeliğini ve dokusunu çağrıştıran çiçek, böcek ve kuş gibi figürlerin işlendiği tasarımlar, doğadan ve bahardan beslenen enerjiyi modaya taşıyor. Sade tasarımların nakışlarla zenginleştiği parçalar, doğanın sunduğu güzelliklere duyulan sevgiyi simgeleştiriyor.

Grafik Üstü Nakış

Pötikare ve çizgi gibi lineer grafiklerin üzerine işlenen çiçek ve kelebek gibi doğa figürleri, pırıltılı, göz alıcı nakışlarla; renkli ve kaotik kontrast içinde sergileniyor. Bu temadaki ürünlerde nakışlar, göz doldurucu bir şıklık yaratırken; grafik bir düzenin dışına çıkan, zıtların uyumundan elde edilen bir hareketlilik de sağlıyor.

Sade ve Süslü

Modanın görkemli ama sade akımını öne çıkardığı bu sezonda, sade tasarımlara nakışlarla yeni bir ruh katan Koton, sadenin özgünlüğünü, rahat ve şık tasarımlarla koleksiyonlarına taşıdı. Tişört ve jean gibi ‘basic’ tasarımlarda kullanılan nakışlar en sade tasarımlara, nakış detaylarla bambaşka bir kimlik kazandırıyor. Her yaşa ve her tarza hitap eden nakışlı tasarımlar, kadın koleksiyonlarının yanı sıra aksesuar ve çocuk koleksiyonlarında da yer alıyor.

Tüm Koleksiyonlarda Nakış İstilası

Nakışlar, Koton Jeans koleksiyonlarındaki jean’lerde, El Emeği koleksiyonundaki basic tişört, bluz ve tişört-elbise tasarımlarında, Dilek Hanif for Koton koleksiyonundaki abiye modellerinde, Ole by Koton’daki şık bluz tasarımlarında yer alırken yaz sezonunun ilgi merkezi Beachwear ve Lingerie koleksiyonlarında da canlı renk ve kaliteli kumaş seçenekleriyle nakışlı tasarımlar bulunuyor.

Cıvıl cıvıl Renkler, Hacimli Kumaşlar

Baharın renkleri olan mavi, pembe, yeşil ve sarının farklı tonlarının ana renk olarak kullanıldığı nakışlı tasarımlarda; pötikareli, çizgili, büzgülü, volanlı ve kıvrımlı parçalar da öne çıkıyor. Pamuk içerikli kumaşların yoğunlukta kullanıldığı tasarımlarda genel olarak üç boyutlu, zengin, pırıltılı ve incili işlemeler kullanılıyor.

Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonu

Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonu

Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonu

Koton 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Koton 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Koton 2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu Bu Sezon; Daha Yeni, Daha Özgür

Koton ilkbahar Yaz Erkek koleksiyonu

Koton ilkbahar Yaz Erkek koleksiyonu

Koton ilkbahar Yaz Erkek koleksiyonu şıklık ve konforu bir araya getiriyor.

Ole by Koton "Western" stilini sokaklara taşıyor

Ole by Koton "Western" stilini sokaklara taşıyor

Ole by Koton kadınları, western stilini, feminen ve kural yıkan parçalarla tamamlıyor.

İlgili Haberler