Sol Yanım artık çarşamba günleri izleyicisi ile bulaşacak

Sol Yanım artık çarşamba günleri izleyicisi ile bulaşacak

Selim, Asena’nın kurduğu tuzağı ortaya dökecek mi? Burak yaptıklarından pişman mı oluyor? Nilgün’ün kapısını çalan gizemli kişi kim? 

A+A-

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği “Sol Yanım”ın yönetmenliğini Barış Yöş üstlenirken, senaryosunu Melis Civelek kaleme alıyor. 

‘Sol Yanım’; genç aşıklar Serra ve Selim’in hikayesi çevresinde gelişen sırlar ve entrikalarla dolu sürükleyici bir hikayeyi ekrana taşıyacak. Zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ‘Sol Yanım’, tesadüfler ile büyüyen bir aşkın ve geçmişten geleceğe taşınan başka sevdaların hikayesini anlatıyor.

9. Bölüm Konusu;

Selim, kendini Serra’ya affettirebilecek mi? Serra ve Selim’in ilişkisi bitme noktasına mı geliyor? Nilgün hesap sormak için İhsan’ın yanına gittiğinde nasıl karşılanacak? Selim, Asena’nın kurduğu tuzağı ortaya dökecek mi? Burak yaptıklarından pişman mı oluyor? Nilgün’ün kapısını çalan gizemli kişi kim? 

Kutlusay Malikanesi’nde geçen zor gecenin ardından Selim’in kendisine Biricik’in saatiyle ilgili imalı sorular sorması Serra’yı yaralar. Selim, Nazlım’la konuşup gerçeği öğrenince Ali’den hesap sorar ve Asena’nın yaptıklarını anlatmasını ister. Nilgün ise kızına hırsız iması yapılmasından son derece rahatsızdır.  İhsan’la konuşmak için ofisin yolunu tutar.
 
Burak’ın babası, sunduğu maddi imkanları kesince Burak parasızlıkla karşı karşıya kalır. Burak durumunu herkesten saklarken, Serra, Burak’ın babası ile konuşmasına kulak misafiri olur. 
 
Burak ve Biricik, Serra konusunda tartışır. Burak, Biricik’e Serra yenilgisini kabul etmesini söylerken, kendisi de bu entrikalardan yavaş yavaş sıkılmaya başladığını hissettirir.  
 
Gerçeği öğrenen Selim suçluluk duygusuyla perişan olur. Serra’ya kendini affettirmek için var gücüyle çabalayıp öfkesini yatıştırmaya çalışır ancak Serra kendisine yapılmış bu hakareti kabullenemez. 

Yayın Günü:        27 Ocak 2021 - Çarşamba
Yayın Saati:        20.00 / Yeni bölüm – 9. Blm

Yapım: BKM
Tür: Dram
Yönetmen: Barış Yöş
Yapımcı: Necati Akpınar
Senaryo: Melis Civelek - Özlem Çadırcı
Oyuncular: Özge Yağız (Serra), Tolga Mendi (Selim), Cemre Baysel (Biricik), Emre Bey (Burak), Defne Samyeli (Asena), Cansel Elçin (İhsan), Taner Rumeli (Onur), Esra Bezen Bilgin (Nilgün), Deniz Barut (Nil), Seda Akman (İdil), Benian Dönmez (Binnaz), Feyza Civelek (Nazlım), Tuğçe Açıkgöz (Zeynep), Ecem Atalay (Eda), Ergül Miray Şahin (Pınar), Emre Dinler (Barbar), Oktay Çubuk (Ali), Aleyna Şen (Hülya), Yavuz Pekdiker (Hakkı), Demet Genç (Sevgi), Haydar Koyel (Haydar), Celal Tak (Hayri), Özgür Cem Tuğluk (Salih), Murat Balcı (Barış), Efe Taşdelen (Bülent), Ayşe Kırca (Yasemin), Hasret Usneker (Sevinç), Gülşen Tuncer (Berrin).