Sosyal Medyada Olay Yaratan 11 Filmi Vizyona Giriyor

Sosyal Medyada Olay Yaratan 11 Filmi Vizyona Giriyor

Okların psikologlara çevrilmesine sebep olan 11 adındaki film, psikolojik gerilim türünde alışılmışın çok dışında bir gerilim filmi olarak 9 Haziran'da vizyondaki yerini alacak.

A+A-

Son zamanlarda tüm sosyal medyada adından sıkça söz ettiren ve okların psikologlara çevrilmesine sebep olan 11 adındaki film, psikolojik gerilim türünde alışılmışın çok dışında bir gerilim filmi olarak 9 Haziran'da vizyondaki yerini alacak.

Yapımından çekimine, oyuncularından kurgusuna kadar tamamen bir İzmir filmi olan ''11''in yapımcılığını Carat Yapım'ın kurucusu Murat Barutçu üstlenirken, yönetmen koltuğunda Can Varol, senaryoda ise Ali Cumhur Demir imzasını taşıyor.

''11'' FİLMİ NEDEN BU KADAR KONUŞULDU?

Fragmanının sosyal ağlara düşmesiyle birlikte okların uzman psikologlara ve psikiyatristlere çevrilmesine sebep olan 11 adındaki bu filmin bu kadar konuşulmasının nedeni ise son yıllarda herkeste olan SELFİE çekme çılgınlığı..

Türkiye'de klişeleşmiş gerilim ve korku filmlerinin çok dışında ve tamamen bir sağlık sorunu üzerine kurulu olan 11 filmi, OTOSKOPİ yani ÖZGÖRÜM hastalığını konu alıyor. Son yıllarda neredeyse herkeste bir tutku halini alan SELFİE yani ÖZÇEKİM tutkusu ile bağdaştırılan bu ÖZGÖRÜM hastalığını konu alan film, selfie yapan herkesin potansiyel hasta olup olmayacağı konusunda ise Twiter'da defalarca trend topic olmayı başardı.

Otoskopi hastası olan üniversite son sınıf öğrencisi Zeynep'in, sürekli kendisini izleyen bir kendisi daha olduğunu sanmasıyla başlayan sanrıları, ileri düzeye ulaştığında psikolojik destek ve tedaviyi reddetmesiyle birlikte kendisini takip ettiğini düşünen diğer kendi ile birlikte yaşamaya karar verir.. Peki ya sonra?..9 Haziran'da film vizyonda!..