Star, ikinci sezon bölümleriyle FOXLIFE ekranlarında

Star, ikinci sezon bölümleriyle FOXLIFE ekranlarında

Başarılı olmak için yola çıkan ve kendilerini Atlanta’da bulan 3 genç kadının hikayesini konu alan Star, ikinci sezon bölümleriyle 9 Kasım’dan itibaren her perşembe saat 21.15’te FOXLIFE ekranlarına geliyor.

A+A-

Müzik sektöründe başarılı olmak için yola çıkan ve kendilerini Atlanta’da bulan 3 genç kadının hikayesini konu alan Star, ikinci sezon bölümleriyle 9 Kasım’dan itibaren her perşembe saat 21.15’te FOXLIFE ekranlarına geliyor.

Yetenekli ve genç 3 kadının müzik sektöründeki yolculuğunu konu alan müzikal drama Star, ikinci sezonuyla devam ediyor. Kadrosunda Queen Latifah, Naomi Campbell ve Lenny Kravitz gibi pek çok ünlü ismi barındıran dizide hayallerinin peşine düşen Star, kız kardeşi Simone ve Instagram arkadaşı Alexandra ile Atlanta’ya gidiyor. Karşılarına çıkan insanlardan aldıkları destek sayesinde emin adımlarla ilerleyen üçlü, zaman içerisinde her şeyin bir bedeli olduğunu öğreniyor.

Müzik dünyasında hayallerinin peşinden giden 3 kadının hikayesi “Star”, 9 Kasım’dan itibaren her perşembe saat 21.15’te FOXLIFE’ta!