Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci Çoban Yıldızında Buluştu

Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci Çoban Yıldızında Buluştu

Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek, güçlü bir aşk hikayesi olan Çoban Yıldızı ilk bölümüyle start veriyor.

A+A-

Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar’ın yer aldığı Fox Tv'nin yeni dizisi “Çoban Yıldızı”  ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. Oynadığı rollerden çok farklı bir rolde seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız, karakteri için büründüğü yeni imajıyla da beğeni toplayacak. Dizinin başrolünde yer alan güzel oyuncu Selin Şekerci“Zühre” ile bugüne kadar oynadığı karakterlerden bambaşka bir karakterle seyirci karşısına çıkacak.

Çoban Yıldızı 1. Bölüm Özeti

Kapadokya’nın zengin ve güçlü adamlarından, ileri yaştaki Fikret Karakaya, genç güzel Zühre ile evlenmek ister. Zühre, düğün için Niğde’den konağa getirilir.

Mertliği ile tanınan taş ustası Seyit’in yolu Zühre’yle bu süreçte kesişir. Ateş ve su kadar birbirlerinden uzak durmaları gerekse de, Seyit ile Zühre arasında, tutkulu, büyüleyici bir aşk başlar.

Ancak aşkları, değdikleri herşeyi, yakıp yıkar, küle döndürür.

Üstelik karşılarında Fikret Karakaya kadar güçlü bir engel daha vardır.

Çoban Yıldızı, Seyit ile Zühre’nin Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan, soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek bir aşk hikayesi.

ÇOBAN YILDIZI 2 Mart Perşembe20.00’de FOX’ta

Çoban Yıldızı

Çoban Yıldızı

Çoban Yıldızı